tra jedi

yaklaşık 3 aydır sözlüğü takip eden ama bir türlü kayıt yaptıramayan, sözlükte sevinci, hüznü, kahkahayı,tartışmayı gören, kendi kendine yorumlar yapan, aaa bu başlık nasıl açılmamış diyen, her zirve düzenlendiğinde ulan bee diye dizine vuran, gelene sevinen gidene üzülen*, psk3 çıkacak mı acaba diye düşünen, sanki daha önce sözlük bünyesinde yaşamış ama bir sebep neticesinde yaşamını kaybeden, hayalet misali sözlüğe musallat olmuş kişidir efendim. bedene gelmiştir. hayırlı olsundur. teşekkür eder.
zirve'den üç gün önce sesi önce kısılan ve sonra tamamen kesilen, zirveden on saat önce konuşabilmeye başlayınca, gitarı eşliğinde şarkı söyleyebilmek için kendini parçalayan yazarımızdır, zirveye katılabilmek için son üç gün içtiği bir kamyon ilaca rağmen hayatta kalmayı başardığı için kendisini kutluyorum. ayrıyetten sevgilimdir. nokta.
bana "havalı, gıcık, çirkin ve zayıf bir balamoz" diyerek iftira atmış yazardır.
hem kendisi hem hayatındaki biricik adamının hasta ve sıkıntılı bir süreç geçirdiklerini öğrendim dünkü zirve öncesi telefon görüşmemde. aslında çok istiyordum ikisini bir arada görmeyi, henüz beceremedik. illaki görüşürüz de şuan önemli olan bir an önce sağlıklarına kavuşmaları. çok çok geçmiş olsunlar.
yazdıklarımdan hoşlanan sözlük kişisidir.*
zirve sonrasında nickaltına entry girilmemesi yönünde bir yasak mı koydurmuştur anlamadım kendisi. eğer öyle bir durum varsa da bu yasağı izninizle deliyorum. ayı sözlük basketbol zirvesinde telefonla konuşarak tanıştığım sesinden ne kadar arkadaş canlısı olduğunu anladığım, yazarlar zirvesinde bir araya geldiğimizde cidden de öyle olduğunu fark ettiğim güzel insan. nickimi söylememin ardından "aa biz seninle telefonda konuştuk" diyerek beni hatırlaması çok hoşuma gitti. zirve sonrası yemek için gittiğimiz mekanda aşırı derecede kıskandığım yazardır aynı zamanda.* sipariş verirken hayat arkadaşının* tüm sevdiği yemekleri tek tek seçmesi ve sürekli birbirlerine aşkla bakmaları ilişkilerin sadece kısa süreli ve çıkara dayalı yürüdüğünü düşündüğüm bir sırada her şeye rağmen böyle güzel şeylerin de yaşanabildiğini bana göstermeleri beni çok etkilemiştir. umarım ben de kendime böyle bir hayat arkadaşı bulurum. ikinizi de tanıdığıma çok memnun oldum... umarım tekrar bir araya geliriz.
basketbol zirvesi başlığının altına yazdıklarına bakılırsa evli barklı bir insana yakışmayan davranışlar içerisinde bulunan bir kardeşimizdir. yakıştı mı bu sana cenifır?
dün itibariyle* askerliğini tamamlamış* yazardır. şimdi buralarda yardırma zamanı.
efendim her konuştuğumda içimi bir hoş eden yazardır.

düzgün diksiyonu, sakin tavrı ve başarılı türkçesi o ses tonuyla birleşince, "dur bi dakka lan, yanlış mı aradık. aa, biri tra jediye düblaj" gibi algılar yaratmaktadır bende.
tanıştığımda şaşırdığım insanlardan biri.* saçlarını görünce eski halimi hatırlayıp biraz hüzünlendim. sözlüğe ışık hızıyla bakıp çıkma özel yeteneği* var. tanrıım salonika ile o kadar şirin duruyorlar ki, yan bakanın çükünü keserim.
tekrar online yazarlar listesinde adını görmek sevindirmiştir. geçmiş olsun, hoş geldin. umarım 3. doğum günü zirvesinde görüşebiliriz.
playlist yelpazesiyle herkese yaranabilmiştir heralde. *
şu anda 1000. entrysini girdiği için sevinçten totosu tavana çarpan yazardır*. böyle güzel bir sözlüğü düşünen ve yöneten dark beara, yapan, eden, düzenleyen pandaya ve tüm moderatörlere sonsuz teşekkürlerini iletmekte olan yazardır. allahuekber wuhuudur.*
an itibariyle metallicaya takmış olan sözlük yazarıdır. one diyorum, susuyorum
bu yazarın kedisini çok merak ediyorum. 10 kg olduğunu duydum. kedisi bile chubby. *

(bkz: caps var mı kanka)
ukde dolması konusunda o biçim başarılı yazarlardan biridir efendim.
iyi ki de daha fazla dışarda kalmayıp içeri girmiş dediğim yazar. daha 2 hafta olmadan sözlüğe olan müthiş katkısını görmemek imkansız.
gecenin 3 ünde beni mutlu eden yazar. çok iyi tanımasam da çabucak kanım ısındı. sözlüğe de çok geç olmadan adapte olmasına çok sevindim.
canını sıkan olursa haberim olsun her zaman küfürlü desteğe hazırım. (bkz:#33480)

bu arada james* ile sevişmen gereken bi konu var. ben aradan çekiliyorum.
sözlüğe kayıt olduğunu bana ilk söylediğinde, yani o anda bu dünya ve öteki dünya arasında astral geçişler riski yaşamış olan, bu da yetmezmiş gibi hayatımın en büyük aşkı olan ve hayat arkadaşım olan sözlük yazarımız ve moderatörümüzdür.
ayı sözlük iki yaşında zirvesi ne gitarını alıp gelecek ve beraber şarkılar söyleyeceğiz. bu desteği sebebiyle kocaman bir teşekkür ediyorum kendisine.
  • /
  • 4