tükürdüğünü yalamak

düzenli aralıklarla yere tükürme alışkanlığına sahip olanlara en az bir kez denettirilmesi gereken aktivite. zaten bir kez tadına baktıklarında ikincisi gerekmeyecektir. ya, öyle tükürüp kaçmak var mı?
yapmayacağım denip, tekrar tekrar aynı şeyi yapma durumu.
büyük konuşmanın getirdiği bir zulümdür. gerçi her ne kadar büyük konuşmasanızda hayat size tükürdüğünüzü yalatmakla mükelleftir. ama malesef en acı olanı da büyük konuşup, aslalarla bezediğiniz şeyi * günün birinde yapıyor olmanız ve farkında olunmasıdır.
dürüstlüğün dışında gelişen bir aktivite.
her tarafa çemkiren insanların istemsiz olarak sürekli maruz kaldığı durum.
alman porno filmlerinde koca memeli hatunların sik yalarken yaptıkları.
avuçladıklari sike histerik bakışlar firlatarak tükürüp, bir müddet yalarlar. sonra bu işlem defalarca tekrar edilir. ne işe yaradığı belli olmayan manasız bir harekettir.
bunun birde tam tersi vardır.
herifler kadının amina tükürürler. siz tam "aa adam ibne mi yoksa, tiksindi herhalde.." diye düşünürken, iştahla yumulup yalamaya devam eder.
tükürdügünü yalayan geyler de mevcuttur tabii ki. nasıl yaptıklarıni sizin hayal gücünüze bırakıp bu iğrenç mevzuyu kapatıyorum.
alfonso, yalamaya devam et...
nereye tükürüp yalayacağıma bağlı.
büyük lokma ye ama büyük tükürük yalama demişler... mi acaba? yok yok dememişler ben uydurdum.
boyundan büyük laflar edenin başına geleceği kesin olan durum. götünden atıp tutmak yerine insan ağzından çıkanı tartmalı ben bunu yapabilir miyim diye iyice bir düşünmeli.
dayanaksız dillendirilmiş fikirlerin çürütülmesiyle geri adım atmayı anlatan deyimdir.
"homolarla oturup kalkmayı bırak, yolda görsem karşı kaldırıma geçerim abi" diyen beyinlere çok yalatmışlığım vardır. sonu hep "abi biz sizi yanlış tanıyormuşuz yeaa" ya döner. illa ki...