umumi tuvalette yalandan yıkanan el

tuvaletteki kalabalığa görgülü ve hijyen delisi imajı çizmek için yapılan eylem. elinize işemediğiniz sürece çokta sorun teşkil etmez, zaten erkeklerin büyük çoğunluğu uymaz bu kurala, kandırmayalım birbirimizi. yok lan yıkayın ellerinizi pis herifler.*
(bkz: oha birileri benden bahsetmiş)
aslında o el hiç yıkanmasa dünya daha hijyenik bir yer olur. şöyle ki herkes o musluğu elini yıkamadan önce tutuyor ve sonra elini yıkayıp kapamak için tekrar tutuyor. e o zaman ne oluyor? elini hiç yıkamasan kendi pisliğinle haşır neşir olacakken elini yıkadığın için bir başkasının hatta daha da acısı başkalarının pisliğiyle muhattap oluyorsun.
okullarda çok yapılan eylemdir. mesela öğretmenler zilinden sonra tuvalete gitmişseniz yada kabızken 10 dakika tuvalette ıkınmışsanız bu başınıza gelebilir. tam elinizi yıkayacak ken öğretmeninizin sınıfınıza doğru gittiğini görür ve elinizi yıkayamadan hatta donunuzu bile çekmeden koşabilirsiniz.
kitap okumayıp okuyormuş ayağına yatan insan ve rock metal dinlemeyip bu grupların tshirtlerini giyen insan ile benzer niteliklere sahip insandır. bu ellerin sahipleri salak ayağına yatmak yerine uyanık ayağına yatarlar.

kitap okumayıp okuyormuş ayağına yatan insan ve rock metal dinlemeyip bu grupların tshirtlerini giyen insan ile benzer niteliklere sahip insandır. bu ellerin sahipleri salak ayağına yatmak yerine uyanık ayağına yatarlar.

havada karada çok pis yıkarım. hiç bir şey engel olamaz bana . musluk eğer otomatik değilse peçeteyle kapatırım kapıyı kolumla açarım . eğer kapı da itince açılan cinsten değilse birinin açmasını beklerim evet yaparım çok titizim .
tuvalete giren yakışıklı biri miydi lan diyerek dalma hareketidir girilir el yıkanırken hanimiş nasılmış bakışları atılır
hijyen ile falan alakası yok efenim. tuvalete giren çıkan herifleri kesmek için yapılır. pisuar a işeyen bi ayı olursa yanına gider salça olurum, hatta çaktırmadan pipisine bakarım falan gibi.

(bkz: ben değil bi arkadaş)
acil ihtiyaç durumlarında penisin sadece işeme fonksiyonu olmadığını kanıtlar nitelikte kirli işlerin üzerini örtme çabasının konu mankenidir.
mesela, bir spor salonunun wcsinde, yakışıklıları kesmek amacıyla sıkça yapılabilir.
üstelik, lavabonun aynasından dikizlemek daha keyifli ve heyecanlıdır!