unutursam fısılda

çağan ırmak'ın 29 ekim 2014'de gösterime girecek olan yeni filmi.

farah zeynep abdullah ve mehmet günsür'ün başrolde oldu film; ses sanatçısı olan iki kardeşin hayatını anlatıyor imiş. yer yer hüzünlü yer yer komik bir öykü.

film gene çağan ırmakın yaptı yine yapacağını dedirten cinsten. hani böyle güngür şakır ağlatmıyor fakat, gözlerinizin dolmasına, içinizde bir şeyleri sızlatabiliyor. kesinlikle zaman kaybı kategorisine girmeyen filmlerden, izlenesi. 80'ler ve 90'ların müziklerini seviyorsanız, film'in içindeki müziklere ayrı bir beğeni ile yaklaşabilirsiniz. gitmeden önce hazırlıklı olun. kısa bir bilgi vermek gerekirse şarkıların tamamı kenan doğulu ve yorumları da farah zeynep abdullaha ait. şu an için film'in müziklerinin tamamını dinleyemiyoruz bir şarkı ile sadece yetinilmiş şimdilik. *

gel ya da git
cagan irmak askina gidip hayal kirikligiyla ciktigim film.
dvd'si 18 martta kanal d home video etiketiyle raflarda yerini alacak olan filmdir.
gayet başarılı bulduğum filmdir. hikayesi, duyguların derinliği, yine de ağlatmamak için ağır konuların geçiştirildiği bir film.
beğenerek izlediğim filmdir. hatta "unutursam fısılda" kısmında çok duygulanmıştım. ayrıca farah zeynep abdullah'ın da sesi fena değilmiş ya dedirtmiştir.
anlamsızca az önce oturdum izledim. bütün duygularımı alt üst etti. acayip çorba bi beyin oldum. "gel ya da git" şarkısını söylediği sırada beynim dondu.