yılmaz morgül'ün afrin operasyonuna katılacağını duyurması

sörvayvıl'da bile ruju, pudrası ve sair makyaj malzemesi kullanım yasağı nedeniyle sık sık kriz geçiren yılmaz bey, tekin savaş şartlarına makyajsız nasıl dayanacak dedirten haber.

tamam hobi olarak birilerini yalayın da azıcık mantık yahu.

http://www.milliyet.com.tr/yilmaz-morgul...
afrin'i yarışma platformu, savaşı survivor yarışması sanıyor zaar.
bence bir fırsat verilmeli gitsin tabi. daeş ile pyd yi birbirine düşürsün bence iyi taktik olur. tek mermi sıkmadan savaş kazanırız.
bu operasyonu desteklemesi mi, operasyona katilmak istemesi mi, bunu reklam malzemesi yapması mi daha ilginc diye dusundurten, sonra kafamda boyle şeyler icinde yer varmis dedirtip üzen olay
sık sık kantarın topuzunu kaçırdığını bildiğimizden yadırgamadığımız açıklama.
valla ileri geri yorumlar falan ama ciddi ciddi dilekçe yazmış olmasını yorumlamak bence daha mantıklı. yılmaz morgül'ün feminenliği, eşcinselliği vb. gibi yönelimlerini davranışlarını göze sokmak yerine habelerde geçen "afrin'e gitmek için gönüllü olması ve dilekçe yazması" konusuna odaklanmamız gerektiğinin farkında bile değiliz. en fazla kötülüğü kendimize aslında biz yapıyoruz.
asker polis dizilerindeki sahte üniformalarıyla afrin operasyonuna destek veren çakma vatansever burak özçivit'lerden bilmem nelerdense yılmaz mörgül'ü tercih ederim. gerçekten dilekçe verip vermediğini bilmiyorum ama ortada adamım diye dolanan birçok ünlüler gibi bedelli falan yapıp kaçmamış adam gibi de askerliğini yapmıştır. ha işin siyasi, politik, birilerine yaranma etme yönünü bilemem. ama eşcinsel ve feminen olduğu için ya da yüzü botokslu diye dalga geçip ne de olsa kendimizden olan bir bireyi ötekileştirmeden önce biraz daha düşünün isterim.

hem geçen günlerde ferhat göçer'le yaşadığı polemiklerden sonra yaptığı açıklamalar ile bende artı puan kazanmış bir şahisyettir. desteklediği parti vs beni ilgilendirmez ama vatanını seven ve bir şeyler için farkındalık yaratmaya çalışan bir adam bence.