12 ekim 2012 türkiye romanya maçı

bu akşam 20:30 da şükrü saraçoglu stadında oynanacak olan 2014 dünya kupası elemeleri d grubu maçı. maçı star tv naklen yayınlayacak.
neden milli takımda olduğunu hala anlamadığım sercan sararer 'in yerine son haftaların en formda oyuncusu caner erkin 'in , ofansif sağ kanatta ise hamit altıntop yerine daha yaratıcı bir oyuncunun oynaması gereken * maçtır. umut bulut 'un da düşüşe geçtiğini düşünürsek, oyunun hücum tarafında arda turan 'ın ayağına bakacağımız maç gibi geliyor bana..
volkan'nın sıcak denizlere açılmak isterken yediği golle yenik durumdayız. 4.30 oranla romanya'ya iddaa mı yaptı ne. 0-1
ilk yari romanyanin 1-0 üstünlügüyle bitti. romanya maçi sogutuyor, bizimkileri uyutuyor, bizimkilerde mal gibi seyrediyor. böyle giderse adamlar ikinci yari 1 gol daha atar. emre disinda oynayan kimse yok. hamit dökülüyor. defans durmadan adam kaçiriyor. umut etkisiz. bakalim 2. yari nasil olucak.
sonucu 1-0 romanya lehine olan maç. malesef mucize falan olmadi. adam gibi bir pozisyon bile bulamadan maçi bitirdik. romanya puanini 9 a çikarirken millerimiz 3 panda kaldi. alex de souza'nin brezilya'ya uçtugu aksam, 2014 de brezilyada samba yapma umutlarimiz kadiköyde kaldi sanki.
2014 dünya kupası avrupa elemeleri d grubunda oynanan, türkiye milli takımı'nın kaplumbağaları kıskandırırcasına yavaş oynadığı ve üretkenlik gösteremediği, kendi evimizde 0-1 mağlup olarak grubu 2. değil de 4. bitirmemize neden olan maç.