17 aralık 2016 kayseri patlaması

çarşı izni demek anne ile oğlunun internet cafede kameralı görüşüp karşılıklı ağlaması demektir. sadece annenin ağlaması değil. alçaklar
yine beylik laflar, yine milli birlik ve beraberlik vurgusu, yine iç ve dış mihraklar, yine kınamalar, yine lanetler, yine paylaşılan acılar ve üzüntüler, yine ölümler, acılar, travmalar yine, yine, yine... değişen bir şey yok ve olacak gibi değil; hesap veren yok, verecek gibi değil. hiçbir kutsal kalmadı gözümde artık. hiçbir şey insan hayatından, bir canlının hayatından kutsal değil. elbette can sağlığı için önce yaşadığımız ülkenin güvenliği de önemli ancak bu şekilde mi. çapsız, vizyonsuz, ahlaksız yöneticiler yüzünden bu durumdayız. maden önüne geçemiyorsunuz çekip gidin. eğer bu yaşananları engellemek istemiyorsanız zaten hainsiniz ve meşruiyetiniz yok. birileri artık bunu çözmeli yoksa bunlar toplumu yavaş yavaş çözecek.
şehit sayısı 13, yaralı sayısı 56 şuan.

utanmadan hala o koltuklarında oturup! buluşmalar, toplantılar, açılışlar falan yapıyorlar. yaw 1,5 yılda 500 kişi bu tür saldırılarda hayatını kaybetti. doğuda verilen şehitlerden bahsetmiyorum bile. hala nasıl o mevkilerinizde, koltuklarınızda oturup istifa etmeden, hiçbir şey olmamış gibi devam edebiliyorsunuz. ben yapamadım, beceremedim demiyorsunuz, siktir olup gitmiyorsunuz artık?
son dakika patlama - yayın yasağı - heyecanla şehit sayısını bekleme - canlı yayınlarda kınama lanet okuma ***** - şehitlerin kimlikleri hikayeleri - ertesi gün ana haberlerde ferhatlar törenler - intikamını alıcağız - erciyes üniversitesinin adının şehitler üniversitesi olarak değiştirilmesi - kapanış ... şeklinde olacak olan terör saldırısıdır. ta ki yenisi yine ilk maddedeki son dakika spotu ile başlayana kadar.