21 şubat 2024 eczacıbaşı vs scandicci

cev şampiyonlar ligi çeyrek final maçı. vakıfbank gibi eczacıbaşı'nın da çeyrek finalde işi hiç kolay değil. italyan takımları son yıllarda türk takımlarının domine ettiği ligi tekrar ele geçirmek, hakimiyet kurmak istiyorlar. bunu da imoco ile beraber scandicci grup aşamasında gösterdiler. fakat eczacıbaşı da vakıfbank da böylesine maçlarda çok tecrübeliler. turu geçebilirler. maç 21 şubat 2024 saat 19.00 da redbull tv de.
eczacı'yı çiğ çiğ yiyecekler maalesef. başımızda ferhat dangalağı olduğu sürece de böyle gider bu. artık kimin torpillisiyse bir türlü yakamızdan düşmedi. zaten takımdakiler bile sallamıyor artık, eczacının son maçında bir itiraz anında boskovic'e bakan anlar. yasemin güveli'ye de yaptıkları ortada. kaybedecekleri kesin de ağır bir yenilgi alınmalı ki ferhat'a yol gözüksün. elinde bir boskovic kaldı zaten. scandicci onu durdurdu mu tamamdır.
harika bir maç oluyor. bana lafımı yedirttiler. 2-2 şu an tie break'e gidiyoruz. hadi be tigers! aslında 3.setteki hatalarımız olmasaydı 3-1 bizdeydi ama buna da şükür. hadi alalım şu maçı!
tebrikler eczacıbaşı. 3-2 skor ile galip geldiler. italya'da işleri zor fakat yine de galibiyetle deplasmana gitmek moral olacaktır.
3-2 kazandık be! evladiyelik açıp açıp izleyeceğimiz bir maç oldu! helal olsun tigers! söke söke aldılar, son set scandicci'yi paramparça ettiler resmen. simge'nin harika defansları, gray ve jack sinead'ın beklenmedik hücumları, beyza'nın mükemmel servisleri, hande'nin arka alan savunmaları, boskovic'in soğukkanlılığı... bu maç simge'ye ve beyza'ya yazar. ki zaten mvp simge seçildi. harikaydınız be kızlar!

as milli liberomuz, mvp'miz deriz: