28 şubat 2024 fenerbahçe vs mtv stuttgart

cev kadınlar şampiyonlar ligi çeyrek final ikinci maç. ilk maçı deplasmanda 3-2 kaybeden fenerbahçe bu maçta 3-0 veya 3-1 skorlarla yarı finale çıkmayı hedefliyor. şuan 2-0 önde. maç tivibu spor 1 de canlı yayınlanıyor.
magdalena stysiak polonya milli takımında ne kadar skorer olsa da avrupanın önde gelen pç listesine bir türlü giremiyor. güçsüz smaçlar, güçsüz servisler, boy avantajına rağmen blokta etkili olamaması. ilk iki seti kolay alan fenerbahçe üçüncü sete melissa vargas yerine stysiak ile başladı ve üçüncü seti verdi. vargas sakatlıktan yeni dönmesine rağmen şimdiden iyi performans sergilemeye başladı. melissa vargas ile arina fedorovtseva beraber daha güçlü servisler ve daha güçlü smaçlar ile daha rahat sayıya gidiyor. ana cristina melissa vargas ikilisi de oldukça başarılı olur.
eda erdem'in fenerbahçe'de yer alıyor olması çok büyük avantaj. takımı öyle iyi organize ediyor ki, stysiak da beni son sette şaşırttı ve zor anlarda iyi sayılar çıkardı. fenerbahçe 3-1 skorla yarı finalde. yarı finalde rakip büyük olasılıkla vero volley milano olacak.