ak parti anneler günü reklamı

yine bol ajitasyonlu reklamdır. arkadaş milletin aklıyla neden oynuyorsunuz. hele bak 1971 yılında istanbul erkek lisesinde gaz lambasıyla çalışan çocuk. bu ne lan elektrik osmanlının son döneminde oralara bağlandı, 1971 yılında istanbul erkek lisesinde gaz lambası, bariz taşak geçmişler. amerikan vari sarı okul otobüsleri de ayrıca kasma boyutunda kurgu olmuş. ha şayet otobüs olmasaydı 1770lerde geçiyor hissiyatı veriyor reklam.
baya ucuzluk kokan ajitasyondur hem de. adam oy toplamak için kendi hayatından dram sahneleri vermiş. ülke değil reality show vesselam.

(bkz: bbg ahmet)
annemle sohbet ederkene reklamı gösterdim, bana dediki ben ilk okul üçe giderken okullara ve evlere elektrik geldi, urfanın bir ilçesinin bir köyü dediği yer ve sene 1959'da ilk okul üçüncü sınıfta. yuh ya aklımızla dalga geçmesinler artık, zanneden de ak parti öncesi tüm ülke taş devrinde felan. valla yeni nesili bu minvalde yetiştiriyorlar. şimdi çıkıp deseler interneti biz bulduk katıksız inanacak bir nesil var vesselam.
ak partinin ne kadar çirkin yarıştığını gösteren reklam. adam ölmüş annesini reklam konusu yapmaktan çekinmiyor. duygu sömürüsünün dibine vuruyor. eh tabii bizim millet 5 sene boyunca yaprak dökümü izlemiş, bu reklama eminim dipleri düşmüştür. severiz acımayı. acıdığımızı korumak isteriz. görün bakın bu reklam nasıl işe yaradı!