akrep burcu

genel tavır: kendine ait olanı kimseyle paylaşmaya yanaşmayan, ancak kendine ait olanı güzel yaşatan burç erkeğidir. şüphecidir ancak sonucu ne olursa olsun açık sözlü olmanızdan etkilenir, değer verir.

kıskançlık: kıskanmıyor gibi davrandığı anlarda bile aşırı kıskanmaktan kendi kendine hasta olabilen burçtur efenim. güzel sever, sahiplenir; en çirkin olanının bile gözleri çok güzel böyle manidar bakar.

sahiplenme hissi: ilgilenmediği, umursamadığı ancak içten içe gizli gizli elde etme planları yaptığı insanın çevresindekileri hemen düşmanı beller. her şeye rağmen konuşarak sorunların aşılacağı bir burçtur. pohpohlarsanız sürekli kendini haklı görebilir arada vereceğiniz minimal ayarlarla yelkenleri indiriverir.

seks: seks konusunda uçlarda ve fazla talepkar olsa da yine sevdiği insana özgü olmak üzere seks konusunda onun istekleri doğrultusunda bu dürtüsünü törpüleyebilir.

uzun vadeli yaşam: çekici göründüğünüz sürece ve hafif kıskandırdığınız müddetçe akrep erkeği sizindir. sizde en beğendiği özelliğiniz neyse onu kaybetmemeye çalışın. örneğin sakal. uzun sakal seviyorsa salın gitsin sakın kesmeyin.

notes: akrep değilim bu arada.
her nedense kendisine " akrep" lakabı takılmış burcu adındaki kişidir.
tehlikeli ve tutarsızdır adamına göre muamele çeker birini gerçekten severse gözün toz kaçsa sen kime göz attın diye olay çıkarır her konuda baskın olmak isterler lakin genelde olmaz sex konusunda da söylentilerin beklentilerin altında kalıyorlar genelde bağlayıcı olurlar şeytan tüylüler vesselam ama bi yanlarında bişeylerin nefreti kini vardır doğuştan huzursuzlar tuhaf insanlar güruhu akrepler tatlı su kurnazları sinsidirler
burcumdur kin ve kıskançlık özelliğini tam tamına taşırım
yükselen burcumdur. memnunum kendisinden.
sahip olduğum sınıflandırma, ay burcum balık yükselen balık olduğu içim tam bir balığım venusum de terazi tam aşk birleşimiyim. genel olarak akrep burcu sınırlarda yaşar, gelgit, kararsızlıkları ile bilinir, cinselliğe yenik düşen ama sadakatte bazen de çığır açabilen burçlardır. tuhaf bir burç
bencillik hariç diğer özelliklerini taşıdığım ve olumsuz sayılabilecek yönelerini törpülediğim ya da kontrol altında tuttuğumu düşündüğüm burcum.

bu başlığın 12 numaralı entrysinden anladığım kadarıyla, eski sevgilimle o manyak ilişkimiz bitmeyecek. ah bir de, bir düzene kavuşsa, bir oh diyebilsek.

14 ve salı takıntım bu yüzden diyolla
ben ikizler burcuyum sevgilim akrep burcu. 3. senemizdeyiz. baska bir sey demeye gerek yok sanirim.
basliktakileri okuyunca nefret suçundan şikayet yapasim geldi. ne olmuş akrep burcu olduysak şerefimizle yaşadık, sevdik
fazla gurur illa ki bi yerlere vurur.denemeden olmaz deyip genelde kısa bir test sürüşü yaptıktan sonra kendilerine bol şans dilemek durumunda kalıyorum.
sözlükten bir arkadaşıma orospu burcu demem. kabul etmemesi. akabinde ikna olarak orospuluk yapması.
  • /
  • 2