akrep burcu

"akrepler kadar yaşamda tutkuyla yaşayan az insan vardır. bu nedenle onları simgeleyen sözcük arzuluyorum dur. hiçbir şeyi yarım bırakmazlar. akreplerin güçleri gözlerinden okunur. mimiklerini kontrol altında tutsalar bile, bakışları ile sevgilerini ya da nefretlerini aktarabilirler. duygularına kapılırlarsa, tehlikeli olabilirler. akrepler ukala ve kendini beğenmiş insanları sevmezler, onları aşağılayarak hadlerini bildirirler. kendi bildiklerini okuyarak, uzlaşmaya yanaşmazlar. aşırı bir şekilde kuşkuculardır, kolay inanmazlar ama inandıkları bir konuyu da sonuna kadar inatla savunurlar. çalışmalarında sabır ve özenle çalışırlarken, gösterişten uzak bir şekilde işlerini yaparlar. kendilerini yetiştirmemiş akrepler, yaşamın basitliklerine yatkınlıkları ile kendi kendilerinin yok oluşlarına neden olurlar. cinsellik yaşamlarında önemli bir yer tutar." özelliklerine sahip burç.
benim ve koyuyazarın burcu.
akrep burcuna göre herkesin gideri vardır.

yatakta 10 kaplan gücünde oldukları isviçreli bilim adamlarınca ispatlanmış olup, her eve lazımdır.

aynı zamanda kıskanç, nalet ve hayattan sogutsalarda insanları hayatın gizli zevklerini tattırırlar insanlara.

ben nerden mi biliyorum, bu size söylemeyecegim bir sır. *

(bkz: ayı sözlükteki akrep burcundaki yazarlar)

(bkz: koyuyazar)
çevresine genelde ılımlı ve temiz kalpli havası veren akreplerin, insanları dumura uğratmakta üstüne yoktur. kuşkucu, kıskanç ve iki yüzlünün biridir. size ne zaman hangi yüzünü göstereceğini de asla kestiremezsiniz. bazen şefkatli, sıcak, bazen de saldırgan ve soğuk bir buzdolabı gibi olur. sizin yüzünüze gülüyor olması, asla size karşı iyi niyetler beslediğinin garantisi değildir. o tam bir tiyatrocudur. hat safhada bencildir. bu var ya bu, öyle melun bir şeydir ki, allah bunun şerrinden düşmanımı bile korusun. kafaya koydu mu yapar bu. vücut dilini çok iyi kullanır. yüz mimikleri en çok olan insan tipidir. her olaya , her şeye bir mazereti vardır. çok dikkatli ve akillidir. avına sinsi sinsi yaklaşır. eğer çevrenizde bir akrep varsa, bence onunla kesinlikle dost olmaya çalışın. kıskançlığı yüzünden yapmayacağı şey yoktur bunun. sürekli ilginin kendisinde olmasını ister. insani çileden çıkaracak kadar kendine güveni vardır. burcunun adi gibi akrebin tekidir. melek yüzlü şeytan lafı sanki bunun için söylenmiştir.

valla ben demiyorum alıntı bu.
benim burcum. ve kimseyle paylaşmak istemiyorum.
- şimdi dağılabilirsiniz.
karşısındakinin kafasını allak bullak eden eden insanların burcu. dünya sizin etrafınızda dönmüyor arkadaşım. tam akrep bunlar adamı sokmaya gelir sokar sonra bi daha görünmez. diğer adı karabatak olmalı. arkadaşlıkları on numara, sevgililikleri beş kuruş etmez.
çevresine aşırı güvensiz ama bi o kadar da güvenilir biridir, kıskanç ama belli etmeyenlerden*,kuşkucu, kurgucu dakikada 1000 senaryo yazar, kinci, sadık,dost canlısıdır ölümüne kadar gider ama bir yanlışta siler, inatçıdır ve bu yüzden kayıplar fazla olabilir, tutucu ama cimri değildir, çok iyi sır saklar, yalnızlığı sever,bir işi yarım bırakmaz ne olursa olsun iş bitiricidir,düzenlidir,zor sever sevdiği zamanda bırakmaz,birinden nefret etmesi için en ufak bir haraket kafidir ve geri dönüşü asla olmaz, sabit düşünceler hiçbir zaman değişmez 2+2=5 ise 5 tir sittin sene değiştiremezsiniz,fil hafızalıdır onun için kincidir ya, merhametlidir,duygusaldır, hisleri çok güçlüdür,ilk intiba onun için hep aynı kalır,genelde yanılmaz değiştiremazsiniz, cinselliğe hiç girmiyorum bak ama günlük yaşamında %80 sex düşünebilme kabiliyeti vardır. bitmez lan yaz yaz.


-hangi burçsun?
*akrep burcuyum!
-hımm ıyykk .. gibi diyaloglar yaşar seveni azdır,korkarlar adam yemiyoruz la biz alın sevin bizi,bizde insanız.
allah vergisi mi yoksa şeytanın işi mi olduğuna bir karar verilemeyen bir çekicilik, sınırları zorlayan bir zeka, yaşamının her saniyesine hayretler içerisinde kalmanıza neden olabilecek bir pervasızlık, derin ruhsal çelişkiler, tek bir an için yıllarca bekleyebilecek kadar sonsuz bir sabır, düşmek bilmeyen bir libido..nedenini bulamadığınız bir çekim vardır akrep erkeğinde. güzel bedeni ve kusursuz zekası ile aklınızı çelmesi bunun akabinde de tüm kurallarınızı daha da ötesi hayatınızı alt üst etmesi işten bile değildir onun için. ateş gibidir. kendisini korumayı bilmeyenleri yakar. kadına hayat ve erkekler hakkında önemli tecrübeler kazandırır. biraz çocuk biraz adamdır. nerede nasıl olması gerektiğini iyi bilir. içki içmeyi, güzel giyinmeyi, güzel yemeği sever. kadına, kadın olduğunu sonuna kadar hissettirir. ilgisini sezdiği kadını da kendisine aşık etmeden bırakmaz. sizi dünyanın en mutlu kadını yapabilir akrep burcu erkeği. ve bu mutluluğun kıymetini iyi bilmek gerekir. çünkü o kadar kısa sürecektir ki bu durum.. çoğu sorumluluk almak denen meziyetten nasibini almamıştır. ve bunu öyle iyi kamufle ederler ki siz bile şaşırırsınız..
ha en önemlisi ise şu; bağlanmaz. bağlanamaz. akrep burcu erkekleri, hiç kimseye ait olamayacak kadar kendilerine ait olan erkeklerdir.
seks hayatlarının en önemli yapı birimidir. belli etseler de etmeseler de.
"ne çektiysem onlardan çektim." demek istediğim burç. her şekilde uzak durmaları temennimdir. denge denen bir şey yok. ağzınıza ederler, sakın aşık olmayın. olacaksanız da aşık olduğu ilk insan siz olun.

tecrübe sabit, ne yazık ki.
ve nedense ikizler ile birlikte en çok korkulan/ tepki gösterilen/ şikayet edilen burçtur. hakkaten arızalı iki burç bunlar. aynı evde abi kardeş olduklarını bir düşünün, tanımlanamaz bile. aynı evin içinde 3 sene tek kelime konuşmamışlığımız vardır.
en iyi bildiğim iki burctan birinin * erkeği. anlaşmayı baştan yapalım. sizden cidden hoslanıyor mu/ size cidden asık mı? eğer bunlardan eminseniz, çok yorucu huyları olmasına rağmen bu güne kadar güvenebildiğim* yegane burctur. bodoslama dalar, huysuzdur, çakaldır, çekilmezdir, amma velakin aldatmaz, yarı yolda bırakmaz, güvenilir ve aşırı duygusaldır/kıskanır superegosu belli etmesine izin vermez. dahası önsezileri bir acayiptir bunların, detaylardan haberi olmasa bile hangi detay daha önemlidir, resmen kokusunu alır. kontrol manyagıdır, sinir krizi geçirtir ama yine de ciddi anlamda sürprizleri yoktur ve sonuna dek güvenilebilir. * *
kıskançlığı ile başı belada olan biricik ben. he birde çok zeki diyolar. iyi zamanlarına denk gelirseniz onlardan iyisi yoktur
duygusal bağlar sağlam kurduktan sonra anlaşması kolay, vakit geçirmesi güzel, tartışması zevkli bir burçtur.
yeterki gerçekten ne istediğin bilsin ve kaldıramayacağı yüklerin altına girmesin.
yoksa yok efendim çok ayrıntıcı, yok çok çakal, yok bilmem ne. birbirinize güvendikten sonra bunların size hiç bir zararı yoktur ki.
kendini beğenmiş tavırları vardır.ilgileniyor mu ilgilenmiyor mu bilemezsin.düşün düşün kafayı yersin.
(bkz: ben )
aldatma ihtimali de olan erkek kişisidir.
(bkz: yükselen burç)
genelde ateşli olurlar (bkz: yollu)
benim burcumdur ve şurdakileri okuyana kadar burçlara inanmıyordum, vay be...
kinci, kıskanç olmamam ve çoğu işi yarıda bırakmam dışında uyuyor özelliklerim.
neyse yarına unuturum herhalde. inanmamak daha cool*
  • /
  • 2