aktifim ama gay değilim

bir söz vardır; "hem sikin amda olacak, hem de cennete gideceksin" diye. aynı mantık. mantıksızlık. saçmalık.
kendisiyle yüzleşemeyen latent gay/bi
bir diğer versiyonu da "teklere gitmem, çiftlere gidiyorum"culardır.
aktifler gaydir ama ibne değildir.

ibneyle gayin arasındaki farkı bilmiyor olabilir.
zayifim ama sismanim bu nedir ya?bisexualin ne oldugunu bilmeyen bi tayfa var kardesim biladerim deyip hemcinsleriyle oluyor ama kabul etmiyor ayri bi denyoluk
kendi bastırılmış duygularını ağızlarından çıkan bu cümle ile çok güzel savuştururlar. uzak durun.
içimizdeki düşmandır.
bir gay olarak bunu söyleyen adamları savunmaya geldim. daha doğrusu anlamaya geldim diyebilirim.

şimdi "gay" dediğimiz kişiler "sadece" kendi cinsine "duygusal ve cinsel" olarak yönelen tiplerse eğer, hemcinsleriyle sadece "cinsel" ilişkiye girmek isteyen bütün kişileri aşağılamak neden? gay olmadıkları için mi aşağılayacağız bunları? "her deliğe giren abazalar bunlar, karaktersiz köpekler, hayvanlar" gibi yakıştırmalar çok acımasız genellemeler değil mi? tamam öyle olanlar var. kadınlardan yüz bulamadığı için erkekleri kullanan tipler de var ama hepsi böyle değil ki? ayrıca neden bu insanlar "eşcinselliğini kabul edemeyen" de oluyor? bir erkek hemcinsine duygusal ilgi duymayıp sadece hemcinsiyle cinsel ilişkiye girmek istiyor olamaz mı? yönelim kitabınızda yazmıyor mu bu şeyler? sadece aktif olmak istemek neden bu kadar rahatsız ediyor biz eşcinselleri? cinsel yönelim dediğimiz şeylerin daha şekillenme aşamaları bile doğru düzgün araştırılamıyorken bir kesimi karalamak neden? belki adam farklı bir süreçte? belki kendisini tanımlamakta güçlük çekiyor?
bir erkek başka bir erkeği sadece sikmek istiyorsa bu neden masum olmayan ya da eksik, yanlış bir davranış olarak görülüyor?

anlamıyorum. çok mu seviyoruz karalamayı? ya da benim kaçırdığım noktalar vardır belki, bilemeyeceğim.
toplum baskısı + cehalet + kendini kabullenememe= bu insanlar.
  • /
  • 5