alişan

cennet mahallesi dizisinde oynayan copar (copur ve sopar kelimelerinin birlesimidir) suratli dumbelekci, turkucu ve homofobik tipitop.
en son star tv'de bir program sunuyordu. o bittikten sonra sesi çıkmıyor.
erkekliğin kitabını yazmış ve ölümden dönme gücüne sahip insan *
kankası demet akalın'ın kardeşinin attığı bir tweetle ibrahim tatlıses kadar mafyöz olduğunu göstermiştir. konservatuar okuyan okullu bir "sanatçı" da böyle davranırsa dedirten magazin şahsiyeti.
hiç haz etmem. yapmacık insan.
'saatim 45bin dolar ama indirimde 35bin dolara aldım' diyebilecek kadar ucuz ruhlu, görgüsüz gerzek...
nihat doganla celebrity death match yapmasini istedigim karakter.
bundan yıllaaar yıllaar önce ablamın ofisinde çalışan bir gay arkadaşının erkek arkadaşı olduğu iddia edilen şarkıcı. çocuk alişan ın resmini cüzdanında taşıyormuş filan..tabiki gay olan çocuğun hayal gücü de olabilir bu olay belki sadece hayranıdır ama inatla sevgili olduklarını iddia ediyormuş. alişanla ilgili tek bildiğim ve girebileceğim entry bu.
mahsun kırmızıgül ve özcan deniz'in arasını bozan şahsiyet. neden olduğunu artık siz idrak edin.

homofobik geçinen ancak tonla eşcinsel kankisi olan, cennet mahallesinde feminen bir gayı canlandırıp ardından pişman olup tövbeler edip yatırlar gezip el-aman dileyen çelişik karakter.

aynalı tahirle bir döneme erkeklik kitabı yazıyordu bu alişan, sonra aynasını kırdılar mı nedir toparlanamadı gitti. insan da bir gram erkek çekiciliği olmaz mı ya ufak bir emare en azından resmen sıfır.
yumuşak huylu, içinde yaşadığı ortamı analiz edip doğruları bulamayacak kadar saflama, güler yüzlü bir candır. yanındaki sıska/aksi kemik torbasına dayanmasından bellidir bu.

o kazulet yaşayan (kadın diyemeyeceğim) sivilcesini göstermeden önce çocuğu ne biçim itip çekiyor dans etmek ayağına.
cennet mahallesi dizisinde oynadığı gay tiplemesi ile ilgili bir açıklaması şöyle:

dizide rol icabı gay oldun. ailen ne tepki gösterdi buna?:

kolay olmadı gay kılığına girmem. beni türker ağabey ikna etti bu rol için. bu zamana kadar eleştirmiştim gay rolü oynayan sanatçıları. "ben hayatta oynamam" diye büyük laflar etmiştim. ama bu rolü oynamam gerekiyordu, yazılmış bir roldü. arkadaşlarım dalga geçti benimle. ailem, özellikle babam çok kızdı bana. dayımlar ortalığı birbirine kattı bu rol yüzünden. az kalsın töre cinayetine kurban gidecektim!

(bkz: bla bla bla)
hiç hazzetmediğim kişilik.
ilk defa kadın memesi görmenin sevinci ve mutluluğu içerisinde olsa gerek ki; sahnede hop hop zıplayıp, kapatmadan bir dokunabilir miyim, bir dal versene gibi modlara bürünen itici bir karakter.
çağla şikel ile yine program sunmaktadır. yıllardır başkalarının himayesindeymiş gibi bir izlenim bırakıyor.
bir süre rüyalarımda üstü çıplak gördüğüm ve nedenini freud ile bizzat görüşmem gerektiğini sorguladığım kişi.