asansörde yiyişen dayılar

- benim dayım mafya. mermiye kafa atıyor olum...
+ benim dayım da asansörde yiyişiyor..
- nasıl yani....?

diyaloguna sebebiyet verir.
arkadaşlarımın yanında gülerek izlediğim ancak içten içe dayılar için çok endişe ettiğim video. yazıktır hem kendilerine hem ailelerine. o videoyu internette yayınlayanın da ayrıca anuna koyayım.
ya şu "asansörde yiyişen dayılar" bayağı dillere pelesenk oldu ha. ekşide/youtubeda başlıklar filan gırla gidiyor...
ne olmuş amına koduklarım, çok mu tiksindiniz? ikisi de amcaymış lan bunların, yok yaşlılarmış, yok ikisi de kamyoncu tipliymiş, hayata aynı bakılamıyormuş, insanlığınızdan tiksinmişsiniz...

çok sayıda malla aynı ülkede yaşadıgımı biliyordum da bu kadar çok olduklarını yemin ederim bilmiyorum. o bakış açınızı da, toplum kurallarınızın da içine edeyim..
biraz da olsa toplumun baskısından kurtulup rahatlamaya çalışan dayılardır. sevmek ve sevişmenin yaşının olmadığı, hatta bunun yerinin de olmadığının ispatcılarıdır.
genelde aile zoru ile evlendirilmiş, asansörden başka seçeneği olmayan amcalar...
gaylere '' eşcinselliğinizi kapalı kapılar arkasında yaşayın '' diyen toplumun istediği doğrultuda hareket eden sıradan iki kişi.
ilk izlediğim zaman çok üzülmüştüm. yanımdaki hetero arkadaşlarımın tümüyle olan arkadaşlığımı gözden geçirmeye karar vermiştim. yaptıkları yorumları duyduktan sonra. ki sonradan videoyu iğrenç veya komik bulanın sadece heterolar olmadığını öğrendiğimde canım daha fazla yandı. az önce de bu yazıya denk geldim ve ahan da tam olarak bu dedim.
http://ayisozluk.com/lnk/a6cf62
ne kadar doğru bilmiyorum, ama azeri arkadaşım durumdan çok emindi söylerken. bu olay azerbaycan'da yaşanmış. arkadaş bu adamlardan biri olduğunu iddia ettiği kişinin gay arkadaş arama sitlerinde kullandığı fotoğrafı bile göstermişti sanırsam. ve asansör olayından sonra oğlu tarafından vurularak infaz edilmiş.

ben adamın yalancısıyım. böyle bir şey gerçekleşmiş olsaydı haberler düşerdi gibime geliyor. ama araştırmak lazım tabi.
panpalar ne oluyor size yav, ne olursa olsun nerde olursa olsun asansörde yiyişmek olaydır, hele de bu görüntüden anlaşıldığı üzere avm benzeri yerlerinin asansöründe oluyorsa, başıma gelsin istemem ama umuma açık yerlerdeki görüntülerin servis edilmesi çokta anormal değil, gizli çekim değil bir asansöre bindiyseniz kameralardan haberdar olduğunuz varsayılır, ama bunun kötü amaçlı servis edildiği en iyi ihtimalle eğlence amaçlı servis edildiği belli ki bu çok kötü, tek yanlış taraf bu, ama bireylere bu kadar üzülmenin de bi anlamı yok, o romantik bir öpücük değil belli, yer bulunamamış
bence gayet de sevimli ve sempatik bir videodur.
bazıları (her nedense) eşcinsellerin sadece yüksek eğitimli, moda dergilerinden çıkmışçasına giyinen plaza insanları olduğunu düşünüyor ya da öyle düşünmek hoşlarına gidiyor.
aslında medya da sürekli eşcinselleri bu tarz insanlarmış gibi göstererek insanların aklında bir eşcinsel profili çiziyor.
belki sen "plaza insanı"sındır ama canım köyde yaşayan eşcinseller de var, çobanlık yapan da, maden işçisi de...
ille de hepimizin tek tip olmasına gerek yok.

gelelim konuya...
bence iki insan birbirini öpmek istiyorlarsa her yerde ve her zaman öpebilirler.
videodaki dayıların öpüşmesi bana çok sempatik geldi.
kim bilir nasıl bir baskı altındalar, nasıl bir yerde yaşıyorlar ki yalnız kalabildikleri tek yer bir asansör.
belki de sadece azdılar ve yiyişmek istediler, sana ne!

ben görüntülerde pornografik bir şey göremedim.
bunu heteroseksüel kız ve erkek sevgililer sürekli yapıyor alışveriş merkezi asansörlerinde!
o halde onları da medyaya servis etsinler!!!

biraz medeni olun!
21. yüzyılda yaşadığımızı hatırlatmama gerek var mı???
diğer versiyonu da tuvalete beraber giren dayılardır.asansöre kamera koymak neyse de tuvalette kameranın ne işi var anlamak zor.pisuvarı mı çalacaklar.bildiğin dikizleme amacıyla konulmuş.
artık outdoor fantazileri de nefret söylemlerinin parçası oldu kameralarsa heryerde.dikkatli olmak gerek.
bir yersizlik vakası yaşanmasın ülkemizde...
bunlar cidden efsane ve ilk. sonradan çakmakları çıktı ama bu lezzeti vermedi. yürü be aslanlarım!
buradaki kullanıcılar bile bu duruma negatif tepki gösterebiliyorsa dükkanı kapatıp gidelim bence. asansörde yiyişen hetero bir çift olsaydı aynı tepkiyi gösterir miydiniz demiş yukarıdaki bir arkadaş ki sonuna kadar haklı. garibanın garibana yaptığı zulüm gibisi yokmuş gerçekten.
  • /
  • 2