asansörde yiyişen dayılar

adrenalin yüklü, aşırı azgın dayılardır. ah be dayıcım insan sağa sola bakar bir kamera var mı diye. çok sabırsızlar çok, dayanamadılar daireye/odaya kadar sanırsam.

fena pişti olmuş dayılardır. yani sadece kendileri biliyor oysa ki, kapalı asansör kapıları ardında. ama ama işte artık yakın zamanda tüm türkiye tanıyacak bu dayıları.
tutkulu aşklarını kıskandığım dayılardır. lan bu kadar senelik gayim hiçbir sevgilim beni böyle tutkulu öpmedi ya la.*
izlerken şaşkınlıktan küçük dilim intihara meyletti; o nasıl arzulu öpücük... ya diğer dayı efendi eller hemen adresi biliyor. keşke şu güvenlik görevlilerinin de bir hipokrat yemini olsa da sonucunda tatsızlıkların yaşanacağı ama kendisi heyecan dolu olan bu tür videolar yayınlanmazsa. nasıl utandım yeminle. bildiğin dayı.**
videonun çekildiği yer halka arz edilmiş, herkesin kullanıyor olduğu bir asansör olması durumundan mütevelit, pek yasaların özel hayat olarak bakmayacağı videodur. kendi mülk veya sahip olduğun alanlarda geçerli olan özel hayat toplu kullanılan asansör, otobüs, metro, tren vb. kapsamıyor ne yazık ki. asansör kapısının kapanmış olması yeterli değil bunun için. üzüldüm elbette libidolarının kurbanı olmuşlar yada cidden yer sıkıntıları var. bir yardım eli uzatalım ve biz yine de videoyu şikayet edelim, belki bir faydamız dokunur.
görülen yerde ilgili butondan şikayet edilmesi gereken video.
yazık kıyamam yaa. bunu nette paylaşan zihniyetin özelleri döküm döküm dökülsün cümle alem önüne inşallah. amin.
an itibariyle şikayet ettiğim videodur. hayır efendim yiyişen dayılara bir itirazım yoktur, itirazım güvenlik kamerası kayıtlarının kişilerin izni olmadan youtube'a yüklenmesinedir.
en insani davranış, bir insanın utanılacak duruma düşmesini önlemektir. /nietzsche
insanlıktan nasibini almamışlara denk gelen talihsiz dayılar!
asansörde fingirdemeyi seven, kapı kapanır kapanmaz partnerime atlayan biri olarak amanın dedirten dayılardır. en azından bu yeğenlerine bir ders verdiler. ve evet ben de şikayet ettim videoyu.**
öpüşmenin bu kadar doğal olanını sevmişimdir hep.
çoktan inci sözlüğün eline düşmüştür diye düşündüğüm video, elbette şikayet edilmelidir ama internet mecrasından temizlenmesi bence imkansızdır, en kısa zamanda açmayın dedeler geyiği gibi açmayın dayılar mottosuyla şakalanmamış bir internet kullanıcısı kalmayacaktır.

*
kendi adıma, zaten varolan asansör fobimin katlanmasına sebep olacak dayılardır.
bir dayı içinse güzel bir rastlantı olabilir. *
kesin kamera şakasıdır sakın 3some* niyetiyle soyunmaya kalkmayın.*
yiyişecek başka yer olmadığı için asansörde bir hayli yiyişmişliği olan biri olarak beni tırstıran videodur. kendi videolarımın da piyasaya düşmesi an meselesi olabilir. biri asansörde kamera olup olmadığını anlamamız için kamuoyunu aydınlatmalı.
ifşası suç olan durum .
ben bu videoyu ne kahkaha atarak ne de iğrenç bularak izledim. ben üzülerek izledim. 60 yaşına kadar cinsel kimliğini saklamak zorunda kaldıkları için, tiksindikleri kadınlardan çocuk yapmak zorunda bırakıldıkları için, birbirlerine aşık oldukları halde bunu yaşayamadıkları için ve öpüşmek için kuytu bi yer aramak zorunda kaldıkları için. yanlış zamanda yanlış ülkede doğdukları için üzüldüm sadece. o ne arzu o ne şehvet abi. kapı kapansın da öpebileyim diye gözünün içine bakıyor adam. kıskandım resmen ne yalan söyliyim
  • /
  • 2