ayı sözlük

  • /
  • 29
aktif yazar sayısı çok düşmüş son zamanlarda. sadece 2 entry girerek günün en çok entry giren yazarları arasına girebiliyorsunuz. yazar sayısı artınca çok zevkli olan sözlük
yeni katıldığım yer, bakalım hiç homofobik var mı ?
bir şey yazıp çizmesem de ( aşık olduğum çocuğu anlatmam dışında ,sonra sildim tabi) üyeydim inciye .incide çok homofobik insan var zaten her şeye s*ikiş so*kuş vajina muhabbeti yapan ergenlerden ibaret , gerçi ben de 15 yaşımdayım ama onların büyük yaştaki yazarları da aynı şekilde. umarım burada homofobik tipler yoktur öyle umuyorum ki 1-2 tane vardır lgbti instagram sayfalarında lut kavmi vs yazanlar gibi burada da vardır elbette. güleceğiz onlara artık
dün gece üye olduğum, tahmini 5-6 kez de onay için mail yollamaya çalıştığım ancak hala onay maili ulaştıramamış sözlüğümüz.
isminde tebessüm aranan fakat açılan konular da derin anlamlar çıkarılan sözlük...
çernobil gibi bir hali olan sözlük. o ıssızlığı hissediyorum girerken artık. nerede o eski neşe, doluluk.. kavgaları bile okuması zevkliydi. üzücü.
site çok kaliteli olmuş ona bir sözüm yok, ancak tema ve kullanıcı deneyimi çok rezil. örneğin mesajlar gibi önemli bir seçenek, mobilde gizleniyor. menüden seçilebiliyor sadece. ya da soldaki ne anlama geldiği ilk bakışta belli olmayan ikonlar mesela. ben bu site için gökkuşaklı bir tema düşünüyordum ama siteyi ben yapmadığım için koyulmadı. neyse, zaten güzel kodlayamazdım.
9,10 ay sonra tekrardan bulunduğum sözlük.
9,10 ay sonra tekrardan takip etmeye başladığım ve çaylaklığım onaylanırsa yazmaya başlayacağım sözlük. yeni tasarımı hoş gözüküyor ancak mobil'de online kişileri göremiyorum.
bundan sonra interaktif sözlükler sıralamasında yerlerini alacak olan sözlük.

(bkz: türkiye nin interaktif sözlükler sıralaması)
burası böyle evim gibi aslında. belki dönem dönem çok bir şey paylaşamıyor olabilirim ama burayla büyüdüm ben. öyle olgunlaştım, zaman geçtikçe yeni yazar dostlar da bunu hissedecektir; eviniz gibi bir yer burası. yabancılık çekmiyorsunuz.
ismi çok ayrımcı

benim bayansı twinklerim üzülüyor
telefondan giremiyorum. siteyi açınca beyaz bir sayfa çıkıyor. bir kaç kere sayfa yenilersem anca geliyor.
bilgisayardan da benzer şey oluyor. siteyi ilk açışımda beyaz ekran çıkıyor. tekrar sayfayı yenilersem sayfa geliyor. neden böyle :(
mobil sitesi bembeyaaaaaz ace ile mi yıkandı yoksa başka bir şeyle mi?ahahah şakayı geçelimde mobilde tam datayı yükleyecekken çat gidiyor...
bende çölde bir vaha etkisi olan site
birçok sözlükte yazarlığım mevcuttu fakat hiç bu kadar kendimi rahat hissetmemiştim. genelde durağan olduğuna dair bilgiler edindim; şaşırtmadı. iyi ki böyle aslında.

herkese merhaba.
artık benim de dahil olduğum sözlük.
hala erkek arkadaşlarımızın egemenliği altında mı merak ettiğim sevgili sözlük
kadın yazarlar olarak entry girmediğiniz, yeni başlıklar açmadığınız sürece erkek egemenliğine teslim ettiğiniz sözlük.
  • /
  • 29