ayı sözlük islam düşmanları kulübü

çocuk istismarcısı, tecavüzcü, tacizci, hırsız, katil, homofobik, transfobik, ırkçı, faşist, cinsiyetçi olan bütün müslümanlara düşmanım evet.
üyesi olmak istediğim grup. agnostiğim, tanrının büyük ihtimalle varolmadığına inanıyorum. çok da umrumda değil açıkçası.

ama bazı arkadaşlar nick altıma sıçmadan önce söyleyeyim bu ülkede eşcinsel bir erkek olarak müslüman düşmanlığı ile karşılaştım yeterince. benim inanmadığım saçma ve yanlış olduğuna inandığım bir şekilde yaşamam gerektiğini söylediler, okullar da bile bu öğretildi bana*

konu, benim islam'a karşı olmam değil. konu, müslümanlar'ın benim varolmama karşı olmaları. zira eşcinsel bir gayr-i müslim olarak benim ölmem gerekiyor kendilerine göre. bu nedenle saldırmakla hayatta kalmaya çalışmayı karıştırmamak lazım.
başı çektiğim grup, fazla müslüman içeren ortamlardan bulaşıcılık tehlikesi içerebilir diye korkuyorum ve uzaklaşıyorum. gerçi laik ve naif bedenim her sabah islam kokulu türkiyeye uyanıyor ama onunda çaresine bakacağız.
kulüplükten çıktığını bilmeyenlerin bulunduğu başlık.
örgütünü bile kurduk,
genel sekreterimizin ismi kamuya gizlidir. ne olur ne olmaz, önder yoldaş suikasta uğrayabilir.
örgütümüz yer altı örgütüdür, gizlilik esastır. kimlerin üye olduğunu asla tahmin edemezsiniz. belki de en yakın dostunuz, kim bilir..
psk3'ün önerisi merkez komitede görüşme aşamasında şu an, şu an için timsahların önüne atilacagiz diye korkmanıza gerek yok bu arada.
tartışmanın gereksiz olduğunu düşündüğüm konu ve kulüptür. bizim savunduğumuz islam'ın kitabı kur'an'da derki: "senin dinin sanadır, benim dinim banadır". bu demek oluyor ki herkes özgür. özgür düşüncesi sebebiyle kimse ötekileştirilerek yargılanamaz bizim güzel inancımıza göre. herkese, özünde insan olduğu gerçeğiyle yaklaşmak gerekir. zaten ötekileştirildiğimiz toplumda bir de inananlar ve inanmayanlar olarak ayrışmayalım ne olursunuz. gerçekten vicdanlı insan olan herkes bizim kardeşimizdir. buradan islam inancına mensup arkadaşlarıma sesleniyorum, sizler de inandığınız dini anlatmaya çalışırken yanlış cümleler ve hitabetler kullandığınızın lütfen farkında olun. bu şekilde insanları islam'a yaklaştırmaya çalışmaktan ziyade daha da nefret duygusu uyandırmakla kalırsınız sadece. bırakın, islam'ın birliktelik hoşgörüsü bizleri kucaklasın. yalnızca şuna şiddetle katılıyorum: (bkz: gerçek islam bu değil). imam hatip bitirerek yalandan imam, hoca olmuş kişilerin kendi keyiflerince yorumlayarak ortaya çıkarttıkları dini, islam diye insanlara empoze ediyorlar.
yine asker nickli trollümsü şeyin muhteşem tespitlerinden biridir, beni de ekle ve altın dildonu alıp ardından başka bir entry açmak için işlevsel kancanı arama barına uzat, minik öglena.
islam değil de islamcı denseymiş başlığa can ata ata katılıyorum diye eklerdim. ama bu halini de yine desteklerim.
nolur beni de alın!
umarım adı tahmin ettiğim hassaslıkla islam düşmanlığı seçilmiştir de müslüman düşmanlığı seçilmemiştir.çünkü düşüncelerin, düşünce sistemlerinin düşmanı olabilirsiniz.aslına bakarsanız anlarım da... ama insan düşmanı olmanız kabul edilebilir gelmez benim açımdan. insan kavramına atfettiğim anlam ve yüce görevden dolayı. post modernist bir çok tutumu insanı modernitenin getirdiği akılcılıktan uzaklaştırdığı için kabul edemem. ama hümanizm öyle değil. hümanizm başka. yaşama bakış perspektifim. çok değerli. önemli bir şey bu. çok..
fazladan bir yer daha var mı?