ayı sözlük yazarları survivora katılsa yaşanılacaklar

kazanacağım programdır. zira beni tanıyıp da sevmeyecek kadar salak bir insan olamaz ve bu nedenle son ana kadar adadan elenmem. herkes güçlüleri eleyecek, sona kalan güçlü aday da beni çok sevdiği için galibiyeti bana armağan edecektir.
nihatla birlikte yarışmak yerine nihat için yarışarak grup kavramına yeni bir boyut katarlar. grup olup beraber hareket etmek yerine saç baş kavgası yaparlar. kavgadan sonra uzlaşıp nihat altınkayayı aralarına alıp grup seks yaparlar. ama hak vermek lazım adada herkes o kadar aç olacak ki.
keskin şutör olarak geçirdiğim lise basketbol takımı yıllarının parkuru bitirmekte zorlanacağım için atışlarda pek işe yarayacağını sanmıyorum.survivor ayılar takımı olarak kaybettiğimiz ilk elemede adadan şutlanırım.her oyun üçte sıfır çektiğim için oy verenimde olmaz zaten.
böl-parçala-yönet politikası uygulamayı düşünüyorum. kürtlükten sanırım bölmeden duramıyorum. takımın en alımlısı olduğum için hakkımda türlü kumpaslar kurulup adadan gitmem istenebilir; nifak tohumu ekenlere diri göğüslerim ve ben üstesinden geleceğimizi düşünüyorum. itifaklara her daim hazırım ödülleri takım ruhuyla toplayabiliriz tabi tek şartla tony benim.
geçimsizliğimle ilk elenenler arasında olacağım kesindir, bir de üstüne madem gidiyorum deyip temiz bi kavga da ederim. niye rahatlamıyormuşum?

yarışmanın kazananı şüphesiz ki xalo olur diye tahmin ediyorum. zira kendisi de yukarda açıklamış, işin politik kısımlarını geçiyorum ama gamzeleriyle gönüllere taht kurmaya çalışırdı. sinsirella kukuletta kankirella ayağına da adanın tozunu attırırdı..