ayı sözlük yazarlarının ortalama erkek beğenisi

bi kere boşaldıktan sonra sohbet etmekten keyif alabileceğin biri olmalı. sadece cinsel dürtülerini beslememeli. kültürlü, şefkâtli, empati erdemine sahip ve düşünen biri... aşk için hiçbir şey yazmıyorum onu bilinçdışım yeri geldiğinde söyleyecek.
sözlük ya, şu yazarın cıt cıtlısından yok mu?
bu yazarın bağcıklısı
o yazarın kapalı renkli, ımmm daha sade bişeyler ya... başlığıdır *
uzun boylu , göbekli , kel , sakal bıyık olmazsa olmaz , biraz duygusal olmalı (bkz: balık burcu )
hem buraya aday-aday-adayı bulmaya gelenler diye başlık altında bu tür insanları küçümse, hem de her tip "aranan özellikler" başlığında özellikler döşe.

facebook'tan önce, insanlar e-posta ile paylaşım yaparken "tweety şans kuşu", "500 kişiye gönderenin dilediği olacak", "höthöt böceği seni gördü" gibi postalar gelirdi. sonra tanıdığın neredeyse herkes, "ben sana gönderiyorum ama sen bana sakın gönderme, ha ha inanmıyorum tabii ama ya tutarsa" diye paylaşırlardı. kabus gibi. ama bu durumun turnesol kağıdı işlevi de yok değildi hani. bakmasını bilene.

bu da onun gibi bir şey işte.
ilk baktığımda farkında olmadan gözlerimi kaçırıyor ve ardından yeniden bakıp; bana bir şekilde nüfuz ettiğini düşünüyorsam o adamla olur.

yan özellikler olarak +30 ve esmer oluşu tabi. işi gücü mühim değil ancak buraya dikkat; işinde gücünde olması şart.
kaşlı,gözlü,döşü kıllı.
ortalama 1.65-1.85 cm arası, ortalama 70-100 kg arası...
kilosu boyunun yarısından fazla, kıllı tipler. örn: 170/85+
175 e 75 civarları ideal sanırım. kurugötlü olmasın da...

feminen olmasın diycem, ki zaten kimse feminen değil.
maço kıllı felan üstteki hanımlardan iyi elbet ama ne kadar sürdürülebilir, bilmiyorum
kendini belli eder gibi giyinmesin diycem, kırmızı pantolon/konvers sallanan küpeler, tuhaf marjinal saçlar felan, diyorlar ki heterolar da giyiyor renkli pantolon. evet böbeğim onlar giyiyorlar artık ama onların hetero oldukları her hallerinden belli seninse malesef alakan yok

ortalama tipler en iyisi valla. azı karar çoğu zarar kardeş
35-45 yaş arası 130+ kilo boy da 175 civarı olsun benim olsun
en az 1.90 boyunda iri kıyım kapılara sığmayan cinsten.
180-185 cm boy, 75-85 arasi kilo, kirli sakallı, kumral, dolgun dudak ve popo tercihimdir. ama bir sohbet oldugunda veya konu tartisildiginda surdurebilir olmasi bonus oglu bonusdur. iki espride sikistirip guldururse benimdir.
"ortalama beğeni"den çok herkesin en spesifik beğenilerinin sergilendiği bi başlık.

edit: türkçenin çok anlamlılığa meyilinin azizliğine uğradım. benim anladığım gibi değilmiş. ama olabilirdi de! ben bu başlığın anket olmama olasılığını sevmiştim.

edit 2: şimdi tekrar bi baktım. "... beğenileri"("...beğenisi" yerine) şeklinde bitseymiş kastedilen anlamı biraz daha net verebilirmiş.
beyaz ten şart mesela. * *

*edit: bi spesifik beğeni de benden olsun diye alelacele yazmışım. yok "şart" diyemem aslında. ama var böyle bi fetişim. inkar etmiyorum. bi de ortamı piç etmiş gibi hissettim, buna da değinmeden geçmeyeyim(değinmiş de bulundum gel gör ki...) öeh!
  • /
  • 2