balıkçı mustafa

orta doğu ve balkanları sultanı, seda sayan'ın bir diğer konuğu.

balıkçı mustafa 28 yaşında. programa katılan 40 yaşındaki karısı balıkçı mustafa'nın kendisine kocalık yapmadığını ve yapamayacağını iddia ediyor. çünkü balıkçı mustafa evde annesinin elbiselerini giyip babasıyla şakalaşan bir erkekmiş. çünkü balıkçı mustafa'nın başka erkeklerle münasebeti varmış. bir de balıkçı mustafa'nın diğer balıkçı arkadaşları gecenin bir yarısı bu teyzeyi arayıp ayıp şeyler söylüyorlarmış.

kadın dertli. ben çocuk yaparız diye evlendik, bunun çocuk yapası var diyor.*

tabii bunlar kırklık teyzenin iddiası.

ben çocuğu gördüm. ben ki 10 saniyede bir insanın ibne, 5 sn aktif mi pasif mi olduğunu bilen adamım ki bu adamdan hiç lgbti+ karakteri enerjisi alamadım.

whatever

balıkçı mustafa'nın ailesi de 40'lık teyzeden şikayetçi. evini bok götürüyor diyorlar. oğlumuzu alıp uzak yerlere götürdü, bizden ayırdı diyorlar. bir de 40'lık nasıl yaptıysa kiraladıkları evin tavanını siyaha boyamı, satanist mi la bu karı*, ev sahibine bir sürü para ödemişler. bir de bu kadına 32 bin liralık düğün de yapmışlar.

ha, bu arada bu hanım teyze de balıkçı mustafa'dan tazminat istiyor.

ulan akşam akşam nereden buldum ben bu seda ablanın videolarını.*

gelin çok pismiş ve kaynanayı istemiyormus asıl sebep bu. kaynana ben böyle pis karı görmedim diyor paso bir de gelin şarkıcı olmak istiyormuş ahahah hayatlara gel
yılan hikayesi dizisinde, kral'ın baş düşmanı olan bir karakter. aytaç arman oynamıştı yanılmıyorsam.