başı açık ve t-shirt giydiği için otobüse alınmayan kadın

istanbul fatihte bir olay yaşanmış. eşofman, t-shirt giymiş bir bayanı otobüsteki sarıklı cübbeli çarşaflı bir grup terörist içeri almamışlar. sebep bu teröristlerin kız yüzünden günaha girmesiymiş. cidden bu tipler sadece bel bölgeleriyle düşünüyorlar. beyinleri muhtemelen apış civarında yer alıyor. dişi at, eşek görseler ereksiyon olur bu tipler.

http://gundem.milliyet.com.tr/-bizi-gunaha-sokuyorsun-deyip-otobuse-bindirmediler/gundem/gundemdetay/12.06.2012/1552658/default.htm
bu insanlar dindar öylemi ???
bunlar; sarıklarının, çarşaflarının içine ''azgınlığı şehveti'' sıkıştırarak hayatlarını kendinlerine mengene etmişler.
kuran-ı, allahı kendilerine kalkan eden, içleri çiyanlarla, kurtlarla bezeli olan insanlar.
sanane çarşaflı kadın ! seni o kız seni kerhaneyemi sürüklüyor. ya sarıklılar ..? madem günaha sokuyor sizi ''çıplaklığı'' ile çevir gözlerini, neden bakıyorsun ?
''sarıklara sarılarak, çarşafa dolanarak, türbana girerek'' allahı/kuran-ı kerimi değil, kendinizi kandırıyorsunuz.
siz gidinde ''başı örtülü, parklarda, kuytu köşelerde, benim diyen konsomatrislere taş çıkartan sevgili erkek arkadaşlarının kucaklarında sevişen kızlara saldırın''.
ah şu telefonum keşke bozulmasaydı, taksim meydanda bir baş örtülü kız sevgilisinin kucağında nasıl ''diş çekme'' operasyonu yapıyordu sergilerdim.
dinciler kendi inançlarını kendilerine saklayamazlar, açık ve net. senin hayatını da kendi inançlarına göre şekle sokma ihtiyacı duyarlar ve bunun adı daaaa.... hmm neydi o neydi çok güzel bir isim koymuşlardı buna. hah buldum! ileri demokrasi !

forumlarda, sözlüklerde falan bu habere dincilerin yaptıkları yorumlara bir göz attım. sanki otobüsün içindeymiş gibi olayın yalan olduğuna eminler. yalan olsa kaç yazar? dinci davranış bozukluğuna sahip bünyelerin başkalarının da hayatını kendi doğrularına ve yanlışlarına göre yönetme hakkını kendinde bulduğunu biliyoruz, değil bunu, bundan daha fazlasını yaptıklarını da biliyoruz.
daha devam faşist dinleri savunmaya.
fatihten kapri pantolonla geç şeytan taşlar gibi taşlarlar alim allah..

(bkz: kapri ile gezilmemesi gereken yerler)