bekaretini satışa çıkaran kız

çok ciddi paraların döndüğü bekaret sektöründe artık bunu ticarete döken kızlar var. geçen yıl brezilyalı öğrenci catarina migliorini, evsiz insanlara yardım etmek istediğini belirterek bekaretini satışa çıkarmış, bir japon, 2 abd'li ve 1 hintli 20 yaşındaki kızın bekareti için yarışmış, sonuçta en yüksek teklif 780 bin dolar (1 milyon 377 bin lira) olmuş. şimdi de tıp okumak isteyen 20 yaşındaki rus kız aile durumunun iyi olmaması sebebiyle ve amerika ya da avrupa'da tıp okumak istediğini, bunun için de bu yola baş vurduğunu açıklamış.

http://www.haberler.com/tip-okumak-isteyen-rus-genc-kiz-bekaretini-8815134-haberi/
bu haberlerin bu kadar okunması dolayısıyla birçok kişiye "keşke" dedirttiğini düşündüğüm arada sırada magazin odaklı olarak karşımıza çıkan haber türü.
insanları neden rahatsız ettiğini anlamadığım habere konu olan kız. abi, vajina kızın istediğini yapar. türkiye'de günde bilmem kaç kız benim ergenliğimde 100 kontör karşılığı adamlarla yatıp kalkıyordu, hiçbiri haber olmuyordu.
cidden bu bekaret olayı da pazara dönmüş. olmazsa bi iki yıl daha sabredip vermiyim de, az da tipimi düzeltip ben de satışa çıkarıyım. iki pakette açılmamış ayrı ayrı veya ikisi bir arada seçenekleri ile piyasaya giricem galiba.