ben elimi öptürmeye meraklı değildim ama elimi öpen cennete gidiyor

2 yıl önce erdoğan'ı padişah ilan eden uşşaki cemaati isimli bir tarikatın lideri olan fatih nurullah'ın yeni ortaya çıkan beyanatı.

valla o kadar çöp haberler ki bunlar tek aklımın almadığı bu adama destek veren ve cennete gideceğine inanan kitlenin kafası. kuru-sulu belli ki abartmışlar.

http://haber.sol.org.tr/toplum/video-ger...
dinler toplumlar için gerekli sistemler değildir. aksine yok olması gereken sistemlerdir. ancak o zaman akılcı ve mantıkla hareket edebilir, din üzerinden yapılacak sömürüyü engelleyebilirsin. bak japonya'ya adamlar din yerine kültürlerine sahip çıkıyorlar ve çoğu avrupa ülkesinden çok sonraları şehirleşmiş, modern, teknolojik ve çağdaş bir ülke haline gelebilmiştir. eğer ki hindular ya da budistler gibi bişeylere tapacak olsalardı şimdiye dek onlarında ismini dini katliamlar arasında anabilirdik. müslümanlar bu dünyadaki en aptal dini topluluk, tabi ki hristiyanlıktan sonra. dinlerin hepsinde var zaten bu ve bunun gibi gerizekalı kitleleri peşinden koşturacak zeki adamlar. bunu da en iyi yahudiler biliyorlar ve dünyayı onlar yönetiyor. din ile dünyayı yönetiyorlar. bak dinsiz olan başka avrupa ülkeleri de var ve dinsiz olmalarından ötürü herhangi bir manevi ya da maddi kayıpları yok. tam aksine dünyanın insanlık ve doğayı kullanmak açısından en gelişmiş ülkeleri. iskandinav ülkeleri. bu tarz toplumlar sadece kültürlerine sahip çıkıyor ve başlığa konu olan zat gibi şarlatanlara göz açtırmıyorlar. keşke biz de kendi kültürümüze sahip çıkabilseydik. belki de şimdi dünyanın süper güçlerinden biriydik ama bizi de dinle uyuttular. yüzyıllardır uyutuyorlar. adamlar uzayda koloni kurmaya hazırlanırken biz hala penisten meni gelirse orucum bozulur mu kafalarındayız. yok anam yok bu millet akıllanmaz. köle olmaya razı bir milletten hiç bir bok olmaz. böyle şarlatanlar da köleliğe razı olanlara cenneti vaad eder dururlar. resmen hristiyanlığın ortaçağını biz daha yeni yaşıyoruz. gerisini sen düşün.