boş sözlükte at koşturmak

bugün pazar ve yavrubear yollarda , ders çalışmak için arkadaşına gidiyordu.yolda rihanna s&m dinlerken garip garip dans fıgürleri sergiliyordu ve bu eğlencesini paylaşmak için sözlüğe girdiği anda ne görsün.ay aman allahım! sözlük bomboş idi ve o da ellerim bomboş yüreğimde bir sızı diyerek sözlükten ayrıldı...
genellikle gece 04:00den sonra yaşanabilecek durum.

(bkz: sözlükte tek online olmak)
son günlerde sıklıkla yaşadığım ve hep bir deja vu etkisi bırakan olay..
yine bir pazar günü ve bu sefer yavrubear şekerleme yapmış , uyanınca da girip bi bakıyım nolmuş sözlükte demiş. demiş ve yine babayı almıştır , çünkü herkes gizlice partilere , sevişmelere , gezmelere kendıni atmıştır.yavrubear yine o şarkıyı duydu , ellerim bomboş yüreğimde bir sızı.ders çalışmak için sayfayı kapadı ve son sözleri 'behlül kaşar'
inanılmıycak gibi ama yine bir pazar günü ve yavrubear saat 7:40 gibi uyandı , hemen sevdiceği insanlardan gelen mesajlara cevap verdi.
banyoya gitti ve elini yüzünü yıkadı bi de işedi.sözlüğe girdiğinde ise tam bir şok , sözlük bomboş ötesi.sonra çaktı köfteyi bugün pazar , herkes uyuyor.
kimisi dün gece sevdiceği ile sevişti uyudu , kimisi tek gecelik falan filan.ama ben...ben hala yalnızım ; cümlelerimi burda bitirirken birine bi şarkı söylemek istiyorum. ben o yare canımı ömrümü hayatımı seve seve herşeyimi , ben o yare kalbimi yatağımı döşeğimi sererim haberi olsun.
birkaç gecedir eyersiz yaptığım eylemdir.*

(bkz: bareback)**
yeni yılın başlamasıyla sözlük yazarlarına rehavet çökmesi sonucu rastlanılacak durum. ama yıl içinde kabak çiçeği gibi açılmak mümkün. canınızı sıkmayınız.
sözlükte genel olarak sabaha karşı farkettiğim olaydır. online kişi sayısı ciddi anlamda az.
genel olarak insanoğlu gündüz yaşamaya, gece dinlenmeye meğilli bir yaşam sürdüğü için olağan olan durumdur..

geceleri uyunur efendim..