boy kompleksi

aktifler arası penis düellolarında sıkça yaşanan durum.
bende olandır, hem de fena. boyum 1.77, insanlar bana kısa olmadığımı söylese de çocukluğumda büyüyünce 1.94, olmadı 1.87, o da olmazsa 1.84 olma hayalim vardı baya santimine kadar gelecekteki mükemmel görüntümü hayal etmiştim. gel gör ki evdeki hesap çarşıya uymadı sevgili sözlük.

geçenlerde yeni bir arkadaş edindim, kendisi boyunu sorunca zafer işareti yapıyor, bi de böyle biraz eğik yürüyor falan aramızdaki neredeyse 30 cm cetvel boy farkına rağmen çocuğu tenkit ediyorum. az burnu havada olsa da iyi de bir insan gibi, aklı fikri başka yerde olmayan arkadaş, hele de erkek, bulmak biraz zor. kendisine ilk tanıştığımda gulliver dedim çünkü yani 2 metre nedir allah aşkına. adı gully olarak kaldı arkadaş grubumuz içinde.

zaten kendimden daha seksi insanlarla değil arkadaş muhattap bile olmamaya özen gösteririm uzunlar bu kategoride çok ayrı, özellikle de arkadaş grubu içerisinde şanslıyım da benden maksimum 2-3 cm uzun olan varsa var da sorun yaşamıyoruz.
komplekslerin en beterlerindendir, hiçbirimizin ruhunun boyu yok,üstelik kısa boylular çok daha serseri çok daha karizmatik imaj yaratabiliyor(boyum 184 züğürt tesellisi değil yani, üstelik sevgililerimden biri hariç hepsi benden kısaydı hiç sorun yoktu)
başlık yanlış tanımlanmış. hayattaki en büyük başarısı uzun boylu olmak olan insanlardaki akıl dışı üstünlük kompleksi asıl irdelememiz gereken sorun sanırsam.
yaş kompleksine kıyasla çok daha komik ve yanlıştır.
bünyemde ters işleyen kompleks. kısa olmak istiyorum ben, alın şu boyu bir boka yaramıyor.
turklish olarak, boy yani delikanlı, genç erkek, erkek çocuk kompleksidir.*