bryan hawn

seksi parodilerin sahibi seksi adam bay popo sesi de güzel ayı sevmeyenler için ideal tip aslında
yüz güzelliği, maskülen duruşu, kaslı vücudu ve elden avuçtan taşan götüyle ideal erkek arkadaş tipine en yakın duran youtube kullanıcısı. bu adamı ilk keşfetmem miley cyrus'un adore you klibine çektiği parodi videosu ile oldu. sol frame i göt tartışmalarının doldurduğu şu günde son noktayı koyacağına inanıyorum.*

çok güzel poposu var. parody videoları da harika. en son katy perry'nin roulette isimli parçasına çektiği bir parody klip var ki, hımms dedirtti.

sanırım abercrombie & fitch gibi markalar için de modellik yapmıştı. ama ben kendisini the list adındaki kitabından tanırım. kitap, fitness modellerinin bilmenizi istemediği sırlardan oluşuyor kısaca. oldukça da kısa, 60 sayfa civarı. fiyatını hatırlamıyorum ama 25 doların altındadır. kitabı, bedeninizi nasıl şekillendirmek istediğinize göre biçimlemiş, örneğin kanguru, ayı, vb gibi hayvanlardan esinlenerek ona göre antremanlar önermiş. bear bölümü "muscle bear"lar için düşünülmüş daha çok. beslenme önerileri de var elbette ama birebir uygulayabilmek biraz bizim ülke için maliyetli. kitabın sonunda kendisinde de olan (bkz: bubble butt) nasıl yapılır, onu anlatmış. ki ben bu tip götleri pek sevmiyorum, aynen protein tozuyla şişmiş memeler gibi geliyor bana. ama meraklısı varsa, müsait olduğum bi ara ingilizceden çevirip buraya koyabilirim. bryan'a gelirsek, ben eğlenceli tavrını ve gülüşünü beğenmiştim.