cafe mor kedi

tuvaletin kapısını genişletsinler yada belediyeye haber verecem.*
mutevazı ve samimi bir ortama sahip mekan. fazla kalabalık olmamak şartı ile muhabbet etmek ve kaynaşmak için ideal bir ortam sağlayabilir. kendisi istiklal caddesinde, tünele doğru giderken mcdonalds ı geçtikten sonraki ikinci(yanlış hatırlamıyorsam) sağ sokakta yer almaktadır.
ayı sözlük yeni yıl zirvesinde sahibi hanımefendinin ısmarladığı bedava çaylarla içimizin ısındığı mekan*. çaylar bedava olduktan sonra birden masa düzeni, tuvalet, ışıklandırma, servis gözüme çok iyi göründü. bir de zarif hanımefendi bizimle sohbet etti, anılarını paylaştı, içini döktü. ama bedava çay bulmuşken dinleme fırsatım olmadı*. ama dinleyenlere faydalı olmuş olacağını umuyoruz. şaka şaka yanımıza gelip hepimizle tek tek ilgilenmesi çok zarif bir davranıştı. hem zirveye renk kattı, hem eşcinseller olarak sadece bir müşteri olmaktan fazlası olduğumuzu hissettik. buna pek rastlanmasa da eşcinsel dayanışması deniliyor.
özellikli mekanlar içerisindeki istikrarı ile takdire şayan, tebrik edilesi işletme..
geçtiğimiz haftasonu şiirleri nedeniyle hasta olduğum garson mustafa'yı görmek için gittiğimde bana servis yapan beyaz gömlekli,uzun saçlı,resim bölümü mezunu(yanlış duymadıysam) garsonuna aşık olduğum, sohbet etmek için fırsat bulamadığım,bu nedenle de tekrar gittiğim mekan. garsona aşkımı ilan ettikten sonra mekanlar ilgili bir şey söylemek gerekirse samimi bir ortamı var,müziğin sesi biraz yüksek,fiyatlar diğer gay mekanlara ve hatta binbir türlüsü bulunan hetero mekanlara oranla uygun,gidilesi bir cafe.
bana eşlik eden biri olmasa giremeyeceğim koltukları rahat bir cafe. mûzikler biraz farklı ama olsun eğlendim eğlendiğimizi düşündüm.
ilk açıldığı günlerde gitmiştik ve masada duran kekleri koklamak için eğildimde"dikkat et burnundan kıl düşer"şeklinde sahibinden fırça yediğim,benim ise cevaben kendisine "kıl düşerse hepsini satın alırım",diye cevap verip sahibini morarttığım gey,lezbiyen kafedir.ay ne biçim tanım yaptım yaaaa ben bile yoruldum heee
geçen temmuz kız arkadaşımla keşfetmek adına gittiğimiz, yazın sıcağında arabesk şarkılarıyla iç baygınlık geçirdiğimiz mekan. tuvalet kapısından geçmek de hayli zor.

hoşnut kalmadığım bir mekandır.