camfrog

saçmasapan bir yerdir ve gerçekten zaman kaybıdır.koca koca adamlar,salak salak geyik muhabetti yaparlar.
bana hep 90ları anımsatıyor, öyle bir his uyandırıyor bende bu icat yeri yahu neden çözemedim hala.*
hiç girmediğim, merak ettiğim ve merak etmeye devam edeceğim yer.
lisedeyken insanlara striptiz yaptığım doğrudur.
lan 200 tl veren vardı ya , oha o kadar ediyomuyum diyodum.
yakın arkadaşım vardı tam bir zırıl , bu gece bana gel sana şu kadar para veririm diyenleri
patronum o arkadaş lütfen onunla irtibata geçin diyodum.
hey gidi ergenlik.
akşamlarımı renklendiren, kahkahalara boğduran, kimi zaman hüzünlendiren, sırtımı sıvazlayan en önemlisi "iyi ki tanımışım" dediğim insanlar tanışmama vesile olan enfes program. teşekkürler cf, teşekkürler tbc.
ilk açıldığı zamanlarda kanal sayısının az olması nedeniyle oldukça seviyeli, bilgilendirici muhabbetlerin yapıldığı bir sohbet programıydı. zamanla popülerleşmeye başladıkça seviye azalmaya ve insanların içlerinde bastırdıkları sapkınlıkları ortaya dökebileceği bir ortam olmaya başladı. her kavga eden kendi sohbet odasını açmaya başladıkça insanların bölündüğü, bölündükçe de kutuplaşmanın başladığı bir ortam oldu. zaman zaman oluşan seviyesizlik ve sapkınlıklar nedeniyle türkiyeden erişim kısıtlaması getirilmiş, daha sonra da ücretli kullanıcı olmayanların özelliklerin tamamını kullanamaması gibi türkiyeye özgü bir kısıtlama getirilerek türkiyeden erişim tekrar açılmıştır. bir dönem sohbet odası hostingi satışı yaparak gelir elde etmeye çalıştığım ancak ortağımın verdiği güvenlik açıkları nedeniyle hüsrana uğrayan ve zararla kapattığım bir projem de oldu. şimdi eski şaşalı günleri olmasa da gruplaşmalar içinde güzel muhabbetlerin yapıldığı ortamlar var. hayatta bir kez mutlaka denenmesi gerekir. bağımlılık yaratabilir. zamanında sohbet ettiğim yabancılar sayesinde ingilizcemi geliştirmeme oldukça katkısı olan sohbet programıdır.
grindr'ı, growlr'ı, gabile'yi, zurna.net'i de bitirdikten sonra da artık kimse kalmamışsa, online yatacak arkadaş bulmaya yarayan program. hani selam yazıp, 15 dakika sonra yatakta fingirdeşmeye başlanan cinsinden. müptedalarıyla yatıp kalkmışlığım vardır. ama takılanlar genellikle hep aynı yüzler olduğundan fazla çeşitliliği yoktur. bu amaçla girmek isteyenler için duyurulur. sohbet, muhabbet için girmek isteyenleriniz varsa da, yok mu bir alo diyeceğin tanıdığın, burada zaman öldüreceğine diyeyim. *
çoğu kullanıcısının; ask olmadan yatmam, muhabbeti biraz artırınca özele gel dediği sohbet sitesi. kullanıcılarından durak bar müşterisi olanlarda bir hayli çoktur.
ara sıra girip bulmaca çözdüğüm yerdir. herkes birbiri ile arkadaş olduğundan muhabbetlere dahil olmak zor.. ama hoş sohbet insanlar da yok değil tabi..
lgbtt kanallarına pro code edinip girebildiğin yer . iğğreeennççç elin gavurunun genel lobysinde lgbtt kanalı olsun çüklerini açsın , bizim milletimizde daşşak muhabbeti yapsın . zik görmekten bıktığım 4 yıldır bağımlısı olduğum görüntülü chat programı .
yetişemediğim bir dönemin yatak veya aşk ilişkisi amaçlı tanışma programı. benim zamanımda siberalem vardı.
sözlüğün temellerinin atıldığı söylenen, sonraları sanırım unutulan platform..

genelde p2p görüntülü chat ortamlarında temel görüşmeler seks içerikli olsa da camfrog için hep "çok başkaydı" der büyüklerimiz..
  • /
  • 2