cartman

yeni yazarımız hayırlı olsun, hoşgelmiş. <br> <br>(çok özendim askkye *)
entrylerini takip etmekteyiz. hoşgelmiş.
scott tenermann must die adlı bölümde sanırım cartman ergenliğe girmek için scott tenerman adlı muse hayranı ortaokula giden çocuğun taşak kıllarını satın alır ve sonunda çocuğun onu kazıkladığını anlar ve bu durumda çocuktan intikam almak için planlar yapar bölüm sonunda çocugun ailesini bi çiftçiye vurdurup vucutlarında chilli sosu yapar ve çocuga bunu yediri ,scott olayı öğrendiğinde çok geçtir ağlamaya başlar o sırada muse grubu belirir ve scottın ne kadar ezik ağlak olduğunu söyler bölüm biter işte böyle bi karakterdir cartman .
10 yaşımda gördüğümde kafasını g*t sandığım south park karakteri.
tanımıyorum ama eminim iyi biridir. kötülerin ayı sözlükte ne işi var.
çizgi karakterini bilmem ama buradaki cartman'a otobüste filan denk gelmeyin. sanırım direkt elliyor.
sözlük sahibinden icazet de alındığına göre bu şahsın altına yazı yazmak elzem oldu.

sözlük sahibi 'hep nick altımıza iyi şeyler yazacak değiller ya' dedi ben de buradan hareketle ergen irisi (ergenlik çağında olup kendini bilen tüm arkadaşlarımı tenzih ederim) arkadaşımıza şunu demek isterim.

bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye...

sen çal, oyna!
hakkımda götünden atıp tutmaktadır kendisi. güldürmüştür sağolsun. lakin bu tür atıp tutmalar minibüslerde adam ellemeye benzemez. sen kafa yorma bence benim hakkımda, hayatına, fortçuluğuna devam et şeker.
parasi aklindan -belli ki- fazla olmayan, toplum icinde otobuslerde minibuslerde su ana kadar yaptigi tacizlerden kurtulduguna gore ayni zamanda cinsellik fakiri ama zeki abazanlardan. cesur adam vesselam.
harika iyi dost olabilecek yazar ..
bir hayli düşünceli akıl dostu ..
entrylerini özellikle itiraf başlığındakilerini okumaktan zevk aldığım yazar.itiraf sayfasındaki yazılarını nedense bestseller romanlardaki psikolojik analizlere benzetiyorum.basit gereksiz ama okuma isteği uyandıran
yazdığı itirafları ben okumaya üşeniyorum kendi yazarken nasıl üşenmiyor hayret ettiğim yazar. en azından altına özet filan geçse de ana fikri anlasak..
ağzına bir şeyler vererek susturulabileceğinin farkında olmayan yazar. buralarda olma amacı nedir onu da tam bilmiyorum, umarım amacının dışına daha fazla çıkmaz.
eski hesapların açılmasıyla çevrim içi yazarlar arasında gördüğüm yazar.

(bkz: ayı sözlük itiraf is back) *
ayı sözlük itiraf başlığı yeniden canlanacak demektir. tekrar hoşgelmiş. şimdi ne hikayeler biriktirmiştir.
"sen kimsin bilmiyorum, tanimiyorum ama senin amina korum. sen beni nerden taniyon da bana uzuluyon ibne. oglak misin oglan misin nesin, kendi isine bak." mesajıyla kendini tanıtmıştır az önce. ben de memnun oldum canım benim. mesajın içeriğinde hakaret etmek için mi kullandı o "ibne" "oğlan" kelimelerini,bilemediğim.
ayı sözlükteki eski nickim. bu nickle çok güzel zamanlar geçirmiştim. gereksiz gerginlikler de olmuştu ama onlar gelip geçici şeylerdi. özledim o günleri, geri geldim, hayırlısı.