cemaat okulları

adınızın kara listeye alınmasını istemiyorsanız bu okullara gitmemelisiniz. ha bi kendi kişisel görüşünüzü ve çizginizi kaybetmemek için. benim bu okullara giden arkadaşlarımın çoğu değişti dengesizleşti ve kendilerini üstün insan gibi görmeye başladılar mesela.
hepsi demedim çoğu dedim . ben laik bir ülkede bu şekilde yapıla karşıyım .ben kim başını kapatmış kim açmış onunla ilgili bir yorum yapmıyorum. ayrıca ki nice büyük şeyhler bilim alanında birçok buluş yapmışlardır. hır çıkarmaya bu kadar niyetliyseniz dövüş yarışlarına katılmalısınız. adınızın karalisteye alınmasınò istemiyorsanız deyişimle demek istediğim şu an ki hükümet ve daha , en az 10 yıl 15 yıl daha hüküm sürecek olan hükümet bu şekilde çalışmalarda bulunacaktır . daha yazacak çok şeyim var ama karşımdaki sırf hırpalama düşüncesinde ve beni psikolojisi bozuk deli olarak nitelendirdiğinden ne yazsam boş.
öyle her cemaati fişlemezler. belki fethullahı bilemem ama diğer cemaatler için geçerli değil. siyasete el atmazsan, devletle zıtlaşmazsan ve uslu bir çocuk olursan şirinleri bile görebilirsiniz yoksa tamamen sikinti olur. ben yurtlarında tecrübe kazandım bunların yine tavsiye etmem çünkü nerede çokluk orada bokluktur. ama okulları harbiden iyidir bakın.