ciddi ciddi evlenmeyi istemek

ömür boyu bir kadının tribini çekmeye karar veren arkadaş beyanı. emin misin bak? kadın senin paranı çatır çutur yerken kankalarına ayyyh kocişim diye hava atacak. sen de garibim, ev kredisi ödemekle uğraşacaksın. kadın olsaydın ütü yap, yemek yap, hazır mısın derdim.
benimde bizzat düşündüğüm olay, 29umdayım ve artık hiçbir gay ilişkiye itimadım kalmadı, open relationshipler, threesomelar, couplelar havada uçuşuyor, sevgiliyle bunları düşünmüyorsan işin yaş, tüm ayrılıkların bir mesajla ya da o bile gelmiyor bazen, düzenin yok, gizli saklı bir hayat, yalnızlık korkusu başlıyor yavaştan, bazen tüm bu mücadeleye değer mi diye düşünmüyor değil insan.
ben de evleneceğim ama bi gay ile ahah yaşasın gay friendly.bi gay ile lezbiyenin evlenmesi kadar güzel ve mantıklı bi evlilik olamaz her halde.
bunu düşünen çok kişi var. şaşırıyorum. eşcinsel bir birey neden zor olan hayatını bir kadınla evlenerek daha zor hale sokmak ister ki? her şey toplum tarafından normal görülmek için mi?
belirli bir yaşa erişmiş kişilerin yaşadığı durumdur genellikle. yaşayacağını yaşamış, gençliği solmuş, artık yaşlanma çağına girmeden evlenip gideyim demiştir.