çirkin erkeklerin ciddi ilişkiye daha meyilli olması

evet. etraflıca incelenirse doğruluğu kanıtlanacak önerme. ayrıca müslüman gayler de ciddi ilişkiye daha meraklı.

not: aldatma hakları saklı tutulmuştur.
fotoğraf gönderdiğiniz 10 kişiden 9 u sizi engelliyor bu aşamayı geçtiğiniz o son kişide kamera açtığında anında kapatıyorsa tek çareniz ayda yılda bir bulduğunuz sizle sevişmeyi kabul etmiş kişiye kene gibi yapışmaktır.
tipsiz olup aşırı piç beyler olduğu gibi dünya yakışıklısı olup aşka meyilli tipler de var. sadece ülkemizde azıcık yakisikli olanin götü kalkik ve sikik bir egosu oldugu icin boyle sanılıyor. bakin avrupalı adamlara adam heykel gibi gayette sevgilisi falan deli gibi ask adami.

özetle sıkıntı bizim beylerdeki gurur ve yakışıklılık egosu hay sikem he.
yakışıklı adamın altına girmek için sıraya girersek,sürekli egosunu tatmin edip,kendimizden taviz verirsek,sürekli yüceltirsek,sırf yakışıklı diye hatalarını görmezden gelirsek ee bize müstehak lan!çirkin adam sever de seveceğim diye de fazla sevgiden sizi kırabilir...
türk kızı stereotipine türk kızından daha çok uyan bir topluluk türk gayi nedeniyledir. hemen hemen hepimizin tinderında eşleştiğimiz ancak haftalardır kenarda bekleyen bir merhaba bile denmemiş birileri vardır muhakkak. burada kendimi de bahsettiğim stereotipe dahil ederek konuşuyorum, neden böyle? karşıdaki adamı beğenmediğimiz için olamaz çünkü sağa atmadan önce görüyoruz zaten şeklini şemalini. o zaman bu eş seçimi sürecinde sığ bir peşimden koşsunculuk var diyebilir miyiz? bence diyebiliriz çünkü türk gayinin çocukluğundan süregelen ezilmişliği ve hor görülmüşlüğü nedeniyle böyle ufak ego pompalarına dahi ihtiyacı var. sen yazmadın, ben yazmadım, o da yazmadı... böylece her iki tarafın bünyesinde de karşısındaki tarafından beğenilmediği hissi vuku bulur. hal böyleyken ve biriyle sıradan bir sohbet edebilmek bile oldukça zorken kendini güzel hissedemeyen erkeklerin ciddi ilişkiye daha meyilli olmasından doğal bir şey yoktur. onu aşağılayan ve kendi gibi olanlar tarafından bile hor görülmesine sebep olan date app çukurundan çıkabilmesinin tek yolu budur çünkü.
hangi çirkin erkek? ben şahsen çirkin erkek görmedim. yaşı elliyi geçmiş şişman doğru dürüst yuruyemeyen adam için kolilerin sıraya girdiğini gördüm . kim bu camiadaki çirkin erkekler?
tam tersi de mümkün olan önerme.

nasıl dediğinizi duyar gibiyim. kimsenin bir ömür geçirmek istemeyeceği bir karakteri ve ortalama/ortalama altı bir zekası varsa zaten en yakışıklı erkek de olsa kendine saygısı olan birisi uğraşmaz.

bu ikisinin yanına ortalama da bir güzellik katarsanız o insanın zaten ilişki bulması... zor.

ha aşkın gözü kör müdür? çok ender de olsa bence evet kör olabilir.
sahip olduğumuz çirkin bakışın ciddi ilişkiye fersah fersah uzak olmamızdaki katkısıyla aynı teranedir.
cinsel isteğinle kalkan pipinin kafanda güzel olarak yorumladığı adam, bir diğerine hiçbir şey ifade etmeyebilirken, seni kıpırdatmayan birisi, bir başkası için yakışıklı prens olabilir. o bahsettiğimiz meyil de, adamın sende uyandırmadıkları yüzünden adam da olan değil, bizzat kendi içimizde olmayan eksikliktir ne yazık ki.