cüneyt özdemir

nedense bu adamda devamlı bir ıkınma ifadesi vardır o kadar kasıntı duruyor ki, bana devamlı bu çağrışımı yapıyor.
liselerde zorunlu osmanlıca dersi mevzusuna 24 ayar külçe altınla cevap vermiş:
rte tarafından, "böyle adamlara nasıl yazı yazdırıyorsunuz) denilerek patronuna şikayet edilmiş radikal gazetesi yazarıdır. bu tehditten sonra epey bi tırsmış, ancak tehdit çok aleni yapıldığı ve epeyce tepki topladığı için yerini koruyabilmiştir. sanırım cüneyt özdemir, gelinlere mesaj vermek adına kulağı çekilen kız rolünü oynamıştır bu olayda.
5n 1k nın başarılı ve yakışıklı program yapımcı ve sunucusu.
twitterda iticilikten ölmekte olan, altı boş bir özgüven ve kendini beğenmişlik kumkuması.
son dönem gazeteci yazarlar arasında en eğreti duranlardandır.
twitterda bebeklerden sıkça bahseden programcı.

baba mı oldu ne?
ali ağaoğlu nun maslak 1453 projesiyle ilgili kurcalamalarda bulunan gazeteci, sunucu. hükümet yanlısı olduğunu düşünenlere de şöyle bir yazı yazmıştır. http://www.tumkoseyazilari.com/yazar/cuneyt-ozdemir/09-11-2012-otosansurlu-bir-yazi.html
burun deliklerinin aşırı derecede büyük olması bir yana objektif olmayı omurgasız gazetecilik yapmakla karıştıran londra sakini. halbuki medyaya ilk düştüğünde çok severdim. iğrenç tweetleri ve berbat yazılarıyla liberal sularda yüzüyor şimdilerde. sevenlerine allahtan sabır diliyorum...
az önce çok güzel konuşmuştur.

fatih'te namaz çıkışı yaklaşık iki bin kişilik bir grup iki saat boyunca hilafet istiyoruz diye yürüyüş yapmışlar ve kendilerine polis tarafından hiçbir müdahale olmamış.

bu haber üzerine;

"öğretmenler, öğrenciler, madenciler, doktorlar vb. yürüyüş yaptığında değil iki saat, iki dakika bile izin verilmiyor. düşünce özgürlüğü gereği hilafet isteyenlere de saygı duyulabilir. ama hilafetin hiçbir zaman gelmeyeceği bu güzel ülkede, bu davranış demokrasinin ruhuna fatiha okumaktır." demiştir.

videosunu da bulursam paylaşacağım.
ekrem imamoğlu ile yatıp kalkan zat. "ne yazık ki böyle birine oy veriyorlar, verecekler de" diyor. ekrem başkan kadar rte eleştirdin mi? 18 senedir ülke başındalar. başkan'a salladığın gibi ona ve partisine sallıyor musun? ufak tefek de olsa eleştiriyorsundur da acaba "ne yazık ki..." ile başlayan sözler diyebiliyor musun?