dudak botoksu

ülkemizde yaygın olarak yapılan hede. fakat botoks yapılan yeri ve kişiyi çok iyi araştırmak gerekir.

son zamanlarda şöyle bir habere rastladım;
güzelim kızcağızın dudaklarını salamura etmişler.

sağlık bakanlığınca, adana'da kendini estetik uzmanı olarak tanıtarak evinde bazı vatandaşlara botoks işlemi yaptığı iddia edilen kuaför soner g. hakkında, adana valiliği il sağlık müdürlüğü kanalıyla adana cumhuriyet başsavcılığına suç duyurusunda bulunulduğu bildirildi.
bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, son günlerde bazı yayın kuruluşlarında çıkan "adana'da sahte estetik uzmanının mağdurları artıyor" ve "sahte estetik uzmanı mağdurları" başlıklı haberlere ilişkin açıklama yapılması gereği görüldüğü belirtildi.

kaynak; http://www.ntv.com.tr/turkiye/saglik-bak...
dudaklarınız ince veya sönükse dolgu yaptırın derim.. kalıcı yapmiyorlar zaten dermataloglara ya da plastik cerrahlara yaptırın yoksa oyuncak olup maymun gibi gezersiniz.. zaten kalıcılığı 6 9 ay arası bir sure .. ben yanaklarima sıktıracagim haftaya dudaklarima ihtiyacim yok ... fiyati da iğnesi iyi bir sonuç istiyorsaniz 1200 tl 1800 tl arasinda değişiyor..
kendisi hemşire ve kuaföre botoks yaptırıyor. adam suçludur fakat kadında da hata yok değil. güvenilir kliniklere tecrübeli cerrahlara gidin efendim, sonra o dudaklarla hakime "bini kındırdı cirrih diğilmiş" demek var.
yakışan tek bir emsal yoktur, öylesine berbat lüzumsuz bir işlem, hatta katliam.