edis görgülü

onedio için yaptığı videoyu izledim. feci gıcık bi tip bu yahu. hiçbir şarkısını dinlemedim bilmiyorum.
erik de götü gibi kütür kütür
seksli sorularla dolu eğlenceli onedio videosunun üzerine vogue türkiye'nin yaptığı başka bir soru cevap videosu. bu sefer bayık sorulara daha da iç bayıcı cevaplar vermiş. soruları soran abla da maaşını 3 aydır alamıyor sanırım.

dün attığı tweet ve sonrasında gelen yorumlar koparmıştır.

ahahaha

https://twitter.com/edisgorgulu/status/9...
yine bir adet onedio videosu daha geldi. bu sefer de gülmeme challenge yapmışlar. ama insan aralara biraz da erkek sokuşturur, hep kadınlara itelemeyin şu adamı ya. en sona bir tane koymuşlar, o da çocuğa abi dedi. abi deme evladım işin düşer.

100 v elektrik almış gibi saçları var. bizim gaylerin ekrandaki parlak olan her şeye hallenme durumları olmasa bu kadar sükse yapmazdı.
ilginç bir çekiciliği olan şarkıcı
bence hiç çekici değil ayrıca yazıldığı kadar uzun olduğunu da düşünmüyorum kollarını sallayarak kendine has bir dans şekli oluşturmuş da olabilir lakin o baritone sesini kendisine yakıştıramıyorum az inceltse ya konuşurken sanki boğazında boru varmış gibi çıkmıyor mu sesi tilt oluyorum
bana cok sevimsiz gelen sarkici. sevimsiz bi suru sarkici var ama en azindan sarkilarini dinleyebilecek kadar objektifim. ama bu arkadasin sarkilarini da begenmiyorum.
  • /
  • 2