edis görgülü

arada oturup keşke gay olsa diye yalvardığım, sonra da "lan gay olsa benle takılcak sanki." diyip vazgeçtiğim şarkıcıdır. murat boz, dalkılıç tarzı bir adam değil ama bence. bir tarkan çıkar mı, neden olmasın.
onedio kendisini mindere serip insanlardan gelen tweet ve soruları yöneltmiş. soruların neredeyse tamamı cinsel içerikli. "hornet mi tinder mı?" sorusuna pis pis sırıtması çok hoştu.
şu dönem ergen tayfanın ölüp bittiği şarkıcı. parıl parıl babyface olduğu için ilgimi çekmiyor ama kesinlikle tipsiz değil çocuk yakışıklı ağalar.
burak özçivit başlığı altında yazilanlara bakıyorum bir de buradakilere. allah sizi ıslah etsin daha da bir şey demiyorum.

(bkz: yok ki)

müzik desen yok, ses yok, tip hiç yok, patates baskı gibi çocuk. cin ali bile daha tiplidir bundan. bu ne be. bet yok beniz yok gider yok gelir yok. bu kadarı çok bile. çok çok.
onedio için yaptığı videoyu izledim. feci gıcık bi tip bu yahu. hiçbir şarkısını dinlemedim bilmiyorum.
erik de götü gibi kütür kütür
seksli sorularla dolu eğlenceli onedio videosunun üzerine vogue türkiye'nin yaptığı başka bir soru cevap videosu. bu sefer bayık sorulara daha da iç bayıcı cevaplar vermiş. soruları soran abla da maaşını 3 aydır alamıyor sanırım.

dün attığı tweet ve sonrasında gelen yorumlar koparmıştır.

ahahaha

https://twitter.com/edisgorgulu/status/9...
yine bir adet onedio videosu daha geldi. bu sefer de gülmeme challenge yapmışlar. ama insan aralara biraz da erkek sokuşturur, hep kadınlara itelemeyin şu adamı ya. en sona bir tane koymuşlar, o da çocuğa abi dedi. abi deme evladım işin düşer.

100 v elektrik almış gibi saçları var. bizim gaylerin ekrandaki parlak olan her şeye hallenme durumları olmasa bu kadar sükse yapmazdı.
ilginç bir çekiciliği olan şarkıcı
bence hiç çekici değil ayrıca yazıldığı kadar uzun olduğunu da düşünmüyorum kollarını sallayarak kendine has bir dans şekli oluşturmuş da olabilir lakin o baritone sesini kendisine yakıştıramıyorum az inceltse ya konuşurken sanki boğazında boru varmış gibi çıkmıyor mu sesi tilt oluyorum
7 martta yeni şarkısı an çıkacak. heyecanla bekliyoruz.
bugün türkiye'nin en iyi dans eden popstarı olarak anılıyor. şu kolaj videoyu izleyince ben de ikna oldum buna:

hiç yakışıklı gelmiyor. tam bir ergen çeker. çocuksuyu geçtim kadınsı bir yüzü var. kadın olsa güzel bir kadın olurmuş. böyle parlak erkekler hiç çekici gelmiyor. kıl yok bir şey yok. öğk. ergenler tipini beğenmese dinlenecek sesi de şarkısı da yok. kim dinliyor bu ucuz şarkıları amk. kulağınıza sıçayım da tıkansın. bir daha ses mes duyamayasınız.
şarkılarının sözleri biraz tirt ama catchy ve altyapıları sağlam. bu aralar şarkılarını dinliyorum severek. sahne performansı gayet iyi. adam da güzel şimdi , tr standart üstü. allah sahibine bağışlasın.
kendisini çekici kılan bir şey var, tamam tatlı ama tam olarak yakışıklılığı veya vücudundan değil bu, farklı bir şeyden dolayı. kendisi de farkında değil sanırım ben de tam olarak ne bilmiyorum ama imreniyorum o şeye.
  • /
  • 3