erkek erkeğe yapılacak en güzel şeyler

en çok yaptıklarım gıdıklamak, ısırmak, öpmek, mevsime göre ısıtmak ya da ferahlatmak.
birbirinin derdiyle dertlenip özgürce ağlayabilmek.
halı saha maçı yapmak. *
göbeğinin üstünde uyumak
gözlerinin içine bakmak ve sonra sakallarını sevmek karşılıklı şekilde sonra ellerinde başlayıp her yerini öpmek ve şefkat göstermek. olay şehvet değil ya , başka bir şey nasıl desem.böyle birbirine tensel olarak şefkat göstermek , bir bütün olmak her yerini öperek ve severek. narince ve yavaşça öpmek lazım koklayarak , bunu yaparken gözlerden yaş gelmeli belkide adamın yaralarını öpüyor , şehvet değil olay . tabi şehvet amaçlıda yapılabilir hoş ve zevkli olur o ayrı konu . benimki tensel olarak şefkat , hemde duygusal olarak. şiirler okumalı tenin sevip öperken. sakallarını severken aşığım demeli.şefkat ve sevgi çok önemli bir şey hele ki bir erkek için çok çok önemli. erkek saldırgan olmaya açık bir aslan, ehlileştirilmeli sevgiyle. çocukluğundan itibaren hemde. bir erkek aslan terbiyecisi olmalı başka bir erkek için. kısacası ; sevişmek erkek erkeğe yapılacak en güzel şeydir.sadece tenini öpüp okşayarak da olmamalı aynı zamanda ruhunu okşamalı asıl maksat bu zaten. tenindeki yaralar bir kenara , ruhundaki yaralar daha önemli.
ruhuna dokunmalı aslında ve ehlileştirmeli sevgi ile . karşılıklı sohbet edip onu anlamaya çalışmalı dertlerine derman olmalı, x erkeği bir umut olmalı o adama yani y erkeğine . karşılıklı çıtır çıtır sigara içmeli belkide.ehlileştirmek için konuşmalı onunla , anlamalı , sevmeli , yaralarını tedavi etmeli.
(bkz:sevişmek)
https://youtu.be/LKQ792kp8Fk 1:13 -1:16 arasını izleyin
gerçi şiirde güzel, diğer şiirleride güzel. tavsiye ederim.
(bkz:sen eve dönünce - metin akdülger )
oyun yapmak. güzel bir takımımız olsa ne oyunlar yapardık.
çay/kahve, sigara, muhabbet üçlüsü...
cinsel yönelime göre çokça farklılık gösterebilecek şey.
birlikte bira içmek, sevişmek, siyasetten güncel konulardan konuşmak vs. güzeldir erkek erkeğe yapılan her şey. hele de yakışıklı bir erkekle olursa...
birer kahve koyup eski güzel günleri konuşmak.
sarılmak öpüşmek göğüs yalama :)
insanlarla yapılan hiç bir aktivitenin beni memnun etmemesinden dolayı kaçındığım durum …
  • /
  • 5