erol köse

bir zamanların fenomeni olan komedi dans üçlüsünün üçüncüsüdür. şimdilerde prodüktörlük ve laf ebeliği yapmaktadır.
250 bin takipci kuşu olan, attığı tivitler yüzünden dayak yiyen ve yemekten bıkmayan insan grubuna almak zorunda olduğumuz şahsiyet.
itici buldugum sahis, sevmiyorum zorla degil ya.
gündemde kalmak için camiasından kişileri "kirli çamaşırlarını" ortaya dökmekle tehdit eden,bunu da genellikle kişilerin belliki gizlemeye çalıştıkları cinsel yönelimleri üzerine oynayarak yapan homofobik/transfobik kişi müsveddesi. görüldüğünde kişide şiddet uygulama hissi uyandırır,elinizi korkak alıştırmayın o vakit.
yavşağın önde gideni. yaşadıklarını ve herkesi ve herşeyi satan şabalak.
#hophoperoltoperol hashtagından sonra tweetlerini korumaya alıp tag ortadan kalkınca tekrar halka açandır.
car cakkalın önde gideni .
çalıştığı tüm kadın şarkıcıları bir şekilde seksi kadın imajına sokandır aynı zamanda. hatırladığım en acımasızca olanı da türkücü burçin hanım kızımızı lise terk adında bir grubun solisti gibi itelemeye çalışmasıydı.*
karmaşık ve rahatsız kişiliğini abartılı eylemlere dönüştürme başarısı göstererek bundan nemalanan nadir şahsiyet. yeter ki tanınmış olsun, şarkıcı, sosyete, önüne kim gelirse kirli çamaşırlarını elleriyle çitiler. aslında yaptığı sadece ayıpları ifşa etmek değildir; böylece onları yıkar, temizler, güzelce katlar ve kaldırır. bu yönünden dolayı kendisine medyanın sadık bir hizmetçisi diyebilirsiniz.
seda sayan kavgası oldukça eğlencelidir, özellikle seda sayan'ın kanallardan verdiği cevapları dillere destan..

elini değdirdiği şarkıcı buhar olup heba olup gidiyor, sadece skandal adamı, müzik değil skandal yaratma temelli bir şarkıcı stratejisi güdüyor ama bunu da o kadar ucuz ve çirkef şekilde yapıyor ki, olan şarkıcıya olurken o rahatça kendini sıyırıyor olaydan. zuhal olcay'dan yaşar'a, rüzgar erkoçlar'dan seda sayan'a bulaşmadığı kimse kalmadı. bir ara hande yener ve gülşen neredeyse ellerinde heba oluyordu, şimdilerde bir zamanların tatlı popçusu zeynep dizdar ellerinde yapaylıktan ölmek üzere...