eşcinsel mekanların aşırı pahalı olması

ciddi şekil de insanları rahatsız eden uygulama.sömürü gibi resmen kıçı kırık bir kafe de bira 19-20 tl.klüp yada bar gibi daha cıstak yerler de ise 25 tl ye kadar çıkıyor.giriş ücreti altın da 30 tl alan depodan hallice mekanalrı saymıyorum bile.sıradan bir barda pilot olacak kadar içeceğiniz paraya ibne mekanların da çakırkeyif bile olamıyorsunuz.hiç yurt dışı tecrüben olmadığı iç in orada ki fiyatlarla kıyaslayamacağım.lakin istanbul'da bir ibne eğlenmek için metrekareye 89 kişinin düştüğü bok gibi müzikler çalan sikindirik yerlere servet bayılıyor.
işletmeler bu asrtonomik rakamlara rağmen bırak değişik atraksiyonları tuvaletleri bile temizlemiyor.
velhasıla kelam varoş geyler rahatsız
"nasılsa elleri mahkum parası olan gelir olmayan uzar gider" anlayışının sonucu. ucuz bir gay bar ya da makul fiyat sunan bir eşcinsel gece kulübü henüz görmedim.

en aşağılık olanı da parayı bulan gay mekanların hetero mekana dönüşmesi. eşcinsellerin sırtından vurgun yapan kapitalist hortumcular bunlar.
ciddi şekilde rahatsız eden uygulama.kıçıkırık göt göte kafeler de bir bira üstelik su karışımlı 18-20 arası.bar ve kendşlerine klüp diyen metre kareye 56 ibnenin düştüğü tekstil atölyesinden bozma yerler de bu fiyat 20-25 tl arasın da gidip geliyor.kendilerine kalteli diyen sözde mekanlar ise giriş ücretini 30-50 tl arası yaparak uluslar arası kalite standartlarına yeni yorumlar getiriyorlarsıradan bir barda pilot olacağımız fiyatlara buralarda çakırkeyif bile olamıyoruz.üstelik herkesin terini siliyoruz o sıkışıklıkta..nasıl olsa bu ibneler her türlü buraya gelir diyerek bırakın farklı etkinlikler,şovlar yapmayı tuvaletleri bile temizlemiyorlar.işin garibi ise müşteri sayısı azalmadığı gibi her geçen gün artıyor.yurt dışı tecrübem olmadığı için gevur ellerinde nasıldır bilmem ama ibneler bu memlekette her türlü sikiliyor a dostlar.

(bkz: varoş geyler rahatsız)
bizi, zorla elitliğe itiyorlar sanırım. e zorla da elit olunmaz ki!
hindistan'daki kast sistemi gibi zor değil, ama, kolay değil ekonomik sınıfımızı değiştirebilmek!
eşcinsellerin dilinden düşürmediği kalitesine yakışır fiyatlardır. hani zengin biri nasıl düşük fiyatlı ürünü kendisine yakıştırmazsa eşcinseller de hiçbir zaman '' ucuzcu '' damgasını yemek istemez. *
allah ( c.c ) biliyor hiç gitmediğim için bir şey diyemiyorum ama duyduğum şey gerçekten de pahalı olduğu
cebinde on lirayla taksim'e çıkan, sonra hesap ödetecek her hangi bir balamoz bulamayanlar için sorun olan durum