eşcinsel oğul ve baba ilişkisi

her ikiside escinselse, gayet güzel bir iliskileri olacaktir. balik tutmak yerine çarka çikacak, maç izlemek yerine tekyöne gidip eller havaya modunda dans edebileceklerdir. ayni elemani kesmedikleri sürece sorun çikmayacaktir.
hep kötüydü bizim ilişkimi küçükken de şimdide eşcinsel olduğumu bilmiyor kötü bilse de değişen bir şey olmayacaktır eminim.
the sum of us isimli yarı komik yarı duygusal filmin konusu.
bahsi geçen ''baba'' bir gün bana sorar; senin erkek sevgilin varmış...
çoğu baba için pek algılanabilir bir durum değildir.eğer oğlunun eşcinsel olduğunu öğrendiyse o noktadan sonra ilişki falan kalmaz.adam hayatında eşcinsel biriyle karşılaşmamış.aklına hep zeki mürenler,kuşum aydınlar geliyor doğal olarak.ona göre dış görünüşün, konuşman normalse bu keyfi sapkın duyguların gereksizdir.en kesin tedaviside bir an önce askere gidip sonrasındada evlenip çoluk çocuğa karışmaktır.
(bkz: sorma söyleme)
(bkz:ne sen sor ne ben söyleyeyim)

arkadaşımın eşcinsel olduğunu düşünüp bu çocukla görüşmenizi istemiyorum
diyerek imalı imalı konuşurken arkadaşımın beni ifşa etmesi sonrası yaşanan şokla tuz buz olan ilişki türüdür.
babanın sarılırken başını geriye doğru çekmesi, belki dövseydi daha az üzüldüm
düşündüm de eşcinsel baba eşcinsel oğul ilişkisi en iyisi ya.
yönelimimi bilmezken bile kötü.
bilse kan çıkar.
babanın, oğlunun yanında daha fazla durması gereken ilişki türü. hele ki ülke şartları gözönüne alınınca babanın daha fazla desteklemesi gerekir. ama ne yazık ki çok zengin zümrelere ait değilseniz, babanız için utanç kaynağı oluyorsunuz. hele ki kırsal bölgede yaşıyorsanız. bu durumda olan herkese her gece dua ediyorum. tanrı birgün özgürce, sevdiklerinizle bir arada yaşamayı nasip etsin diye.