eski sevgiliye tecavüz etmek

yani tam tecavüz demiyeyim ama eski sevgiliyle o sızmak üzereyken haşince sevişme eylemi denebilir.
zaten haftada beş altı kez görüştüğün ve en az iki akşam da diğer arkadaş taifesiyle birlikte dışarıda yeme içme olayına girdiğin eski sevgiliyle yaşanan aksiyondur. yine bir gece sabahın dördüne kadar arkadaşın barında oturup içilir. ayrılmak için kalktığında bunun ayakta duramayacak kadar sarhoş olduğunu görürsün. senin evin yakındır ama onun ki kasabadan 4 kilometre uzaktadır ve motorla gelmiştir. onun o halde motora binmesine gönlün razı olmaz ve "gel seni ben bırakayım" dersin. evden üzerine incecik bir t-shirt alıp çıktığın için yolda sabah ayazı ve rüzgardan kıçın donar, hipotermiye girersin. bu arada eski sevgili de sana sımsıkı sarılmış ve sızmıştır. onu evine (üç yıl birlikte yaşadığınız, aslında bir zamanlar senin kendin için kiraladığın, ama sonra ona bıraktığın eve) gelirsin. bunun elbiselerini çıkarıp yatağa yatırırsın. bu arada senin de tekrar motora binip 4 kilometre geri gidecek halin yoktur. yatağa uzanmış sevgili sana "gel hadi, çok üşüdün, yanıma gir de ısın" der. elbiselerini çıkarıp sen de yatağa girersin. aslında tam binbir gece aynı yastığa baş koyduğun adam artık sana ait olmadığı için midir, yoksa alkolün etkisiyle mi bilinmez, daha bir çekici gelir ve haşin bir şekilde sevişmeye başlarsın.

zorunlu edit : sözlük yazarlarının bu girinin altında ismimi görünce şaşırmaları nedeniyle tanımı biraz açmak gerekir ; söz konusu eski sevgili, kendisine bazen sert davranıp tecavüz edecek bir sevgili fantazyası kurmakta, ama kendisine karşı çok sevecen ve anlayışlı partnerine bunu söylemeye çekindiği için onu aldatmaya kalkmakta ve böylece aynı evde yaşayan ve samimi arkadaşlarından eşcinsel bir çift olduklarını bile gizlemeyen bu çiftin beraberliği son bulmaktadır. eğer olayların altında böyle bir altyapı varsa herşey olur.
sevgi denen garip şey bitti deyince bitmiyor. alışkanlıklar da vardır, hatıralar da vardır iyi ve kötü. ben salaklık derecesinde unutamam işte. hiç bir temas kurmam, ama içimde durur acısı. uzun süre silemem, içten içten gizlice yasını tutarım. hayatıma yeni birileri girse de, sevsem bile kalır bir izi. geri dönmeyi istemek değil, beklemek değil. az ya da çok bir süre hayatını paylaştığın adamı nasıl çıkartırsın ki. zor.
eski tanıdık/sevgili veya yeni fark etmez, bir insana veya "bir hayvana" [köpecik, kedicik, atçık ve lamacık *] rızası hilafında yapılan bu tür şeylerin, kanun nezdinde yasaklandığı bilinmesine rağmen yapılması, ahlaken yaşanılan çöküntünün en açık belirtisidir dediğim durum.

fantazi niyetine karşılıklı iki insanın yaptığı şey ayrı.
arada hatırlayıp mesaj atıyorsan ve o da cevap veriyorsa , canım bir de dinleyip de onu aklına getiren , tabi bu şarkılar ilişki döneminden olandan değil , şarkı gönderiyorsan al işte adamın ne ağzı kalır ne burnu tecavüzün alası . sonra o adam ertesi gün nasıl işe kalkacak , kalksa iş yeri nasıl verim alacak . sonra sokakta bağırır durusun tabi devlet kalkınamaz .