eskiyeni bar

ankara sakarya'da bulunan nefes bar'ın ortaklarının ayrılıp açtığı bardır eskiyeni. nefes'teki orjinalliği yakalayamamıştır kanımca, fakat yine de diğer barlara göre gidilesi yerdir. önemli konserler de vermişlerdir, yasmin levy ablamız dahi küçücük yerde billur sesiyle titretmiştir mekanı, bi ara azam ali'yi de getirmeye çalışıyorlardı, gençtim o zamanlar naptılar bilmiyorum. her ankaraya gittiğimde mutlaka gidip 2 birasını içtiğim yerdir. tavsiye edilir.
daha önce hiç gitmediğim yer.
ankara'daki lgbt friendly yerlerden biridir burası.

gerçi sözlükte şöyle bir başlık da varmış eskiyeni'nin homofobik halleri

sözlükte eski yeni başlığında da incelenmiş ama sanırım doğru yazılışı bu şekilde.
bu cumartesi gittim ve gerçekten beğendim . bir de ilk defa gay friendly club-bar tarzı yere gittim. yani aşırı beğendim. birini bulma olasılığınız yüksek ki ben buldum. üst katta canlı müzik vardı alt katta dj çalıyordu daha sonra üst katta da dj koymuşlar. alt kat biraz baysada öpüşmek için falan iyi bir yer. gece 5 e kadar da bayağı kalabalık oluyor. eminim yazın daha bir kaynıyordur. bir dahakine daha hazırlıklı gideceğim.
itiraf sayfasının bana takip attığı lgbti barı. daha doğrusu ben de şimdi öğrendim. "eskiyeni neresi ki?" demiştim; "mapten bakabilirsiniz." deyince salladım. bar iyi hoş da, şahsen kafeciyim. saygılar.
ıyyyy son gittiğimde yaşadığım olayları anlatamam yazarlar. herkesin amacı seks olduğu için onun da amacı seksmiş neyse görüştük ve sonra ben bunu sildim hayatımdan. artık sinir ediyor insanlar beni oysaki ben burada dans etmeyi, bi bira içip oturmayı sigaramı yakmayı sevmiştim. keşke eğlenmelik bi kafa dengi arkadaşım olsa da onunla gitsem dediğim yerdir. bir de sıkıldım bardan da clubdan da. şimdi itiraf sayfası açmışlar, garip olmuş ama eğlenceli. neyse sonuç itibariyle gidilesi 5 e kadar eğlenilip dönülesi yer.

kısa tanım: biri olsada gitsek dediğim yer.