feminenler sakın yazmasın

"çünkü ben hayvan gibi edeleli bir erkek tarafından çatır çatır sikilmek istiyorum" alt okumasına sahip, incecik erkeklik zarı'nın altında zırıl bir kadın yatan bir şahsiyetin profilinde bulunan uyarıdır.
feminenler sakın yazmasın cümlesinde rahatsızlık veren kelime "sakın" mıdır? feminenler yazmasın deyince daha mı uygun olacaktı. her iki şekilde de neden kırıcı oluyor ki. feminen yani doğuştan erkek cinsiyetli olup, hali hazırda erkek cinsel organlarına sahip olan, ancak duygusal ve veya fiziksel olarak kadın olmaya çalışan ve veya özenen eşcinsellerle herkes seks yapmak ya da tanışmak zorunda mıdır. nedir yani bu durum. benim gibi iri kıllı şişman bir eşcinsel ile nasıl ki kimse tanışmak zorunda değilse aynısı herkes için geçerli. yani kimse kimseyle tanışmak yazışmak düzüşmek zorunda değil. bu durumunu da istediği gibi yazmakta özgür. pek çok kişide şişmanlar yazmasın diye belirmiştir. ya da benzer istenen ya da istenmeyen durumlar yazılmıştır. bu isteklerin kökenin hakkında sayfalarca yazabiliriz. ama sonuç değişmez. herkes kendi keyfine bakar, kendi hakkında yalan söyler ya da söylemez. kime ne? kime neyi ispat edeceksin. hem de hangi hakla bu işe bulaşacaksın. öte yandan başka bir durum var. anlaşılan ayısözlük feminen erkek eşcinseleri koruma ve kollama derneği gibi çalışıyor. bakıyorum da bu tarz başlıkların altı tü kaka laflarıyla dolu. ben buradan tekrar yazayım da her yazdığım benzer yazılar gibi ortalama 10 eksi alayım ve eksik kalmayayım.
lgbt arkadaşlık sitelerinde kadınsı eşcinsellerden deli gibi korkan süper erkeksi eşcinsellerin profiline iliştirdikleri cümle. birçok profilde görünür. anlamı "ben toplumun seksistçe oluşturduğu erkek ve kadın rollerini içselleştirdim, yanımda kadın gibi olan bi erkek istemiyorum".

bir de "erkeksi değil erkekler yazsın! eşcinsel olmam kırıtıp gezeceğimiz anlamına gelmez, biz sadece erkeklerden hoşlanan birer erkeğiz! öyle olsaydı gidip kadınlarla birlikte olurdum çakmasıyla değil!!!" şeklinde açıklamalı uyarılar da var, bunun bir üst leveli olur o.
o değilde;
"kadınsı isteseydim, gider kadınla birlikte olurdum" lafını o kadar uyuz buluyorumki. aman allahım yani al duvardan duvara çak. git kadınla ol lan o zaman. bizene!
homofobik homoseksuellerin çileden çıkaran kalıp sözüdür ve onlara acımak lazım.
kimse orasını burasını yırtmasın, hayat bu herkes hakettiğini yaşıyorsa, hak ettiğini de almak/istemek en doğal hakkı. herkesin yaşam biçimi farklı, ister hetero ister eşcinsel, kriterler belli. ve yine bir gerçek ki o istenmeyebilen feminen arkadaşlarımızda tutupta karşısına feminen biri denk geldiğinde çirkefleşebildiğini ya da sadece erkeksiler/kaslılar/kıllılar özele gelsin deme hakkını bulabiliyorsa, bu cümle karşısında ağlamanın hiç bir anlamı yoktur nazarımca. kötülenmemesi gereken izah biçimidir.
kız kıza yazışmak istemediğini ifade eden kişinin yasal hakkıdır.
bu beyanda bulunan feminenlikten geberiyordur.bu da böyle garip bir durumdur bizim aşiret'de.
bir sakal, bir bıyık, iki errrrkek pozuyla kendisini yüzde yüz maskülen/neredeyse heteroseksüel zannedenlerin sözümona benzerlerini arama başkuralı. muhtemelen fotoşopun nimetlerinden menkul özenli profilinde belirlenmiş sayısız kuralının bu girizgahında dem vurduğu çok taliplisi olduğu ve feminenlerin mesajlarına ayrıca dönmek için efor sarfedemeyeceğidir. zaten kamera açtığında ya da karşılaştığında çekim hissedip hissetmeyeceğine karar verirsin, nedir bu istenmeyenlerin listelerce belirtilme davası, aradığını yaz yeter. belki de tamamen kompleks ürünü bir söz; kendi erkekliğini sorgulamaya dair.

dünyadaki tüm feminen eşcinsel popülasyonunun yoğun ilgisini durdurmaya yönelik evrensel (ingilizce bildiğimize dair) versiyonu ise; ''no fem''dir. canım ya.
homofobiğim uzak dur yoksa ısırırım.

(bkz: dikkat homofobik çıkabilir)
aslında "fakirler yazmasın","çirkinler yazmasın","şişmanlar yazmasın","kısa boylular yazmasın","küçük sikliler yazmasın" demekten daha fazla kırıcı değil. hepsi eşit derecede kırıcı ve yüzeysel, ancak eşcinseller, kendi istekleri söz konusu olduğu zaman ne inceliği ne de başka kimseyi pek siklememe eğilimi gösterirler. kısacası, ben bu durumu homofobiyle ilişkilendirmiyorum çok çok sevimsizlik, şekilcilik ya da küstahlık falan diyebilirim. zaten hepimiz bir şekilde yüzeysel ve kalıpçıyız. o adamınki bu seninki başka bir şey benimki başka bir şey. ve hepimiz neyi istemediğimiz konusunda son derece kırıcıyız. ben kendi adıma eşcinsellerden fazla bir şey beklemiyorum. narsisizm, hedonizm ve küstahlık bizi biz yapan şey neredeyse.
bana göre de boşa zaman kaybını engelleyen bir şeydir.tabi aradığın neyse koli mi arıyorsun arkadaşlık mı arıyorsun orasını bilemem.tabi ki saygısızlığa kaçıldığı sürece.feminenleri yargılama gibi bir fikrim yok olamaz da zaten.hepimiz bir ağacın dallarıyız sonuçta.bir lgbtt yürüyüşünde hepimiz aynı saflardayız,aynı amaç uğruna hareket ediyoruz.bir yandan da herkesin kendi hayatı.konuş et 2 saat anlat dur.sonra kameraya geç aaa o da nesi kırım kırım kırılan biri.çoğumuzun başına gelmiştir böyle olaylar.suratına sen feminensin bye demektense baştan beri hiç muhabbet etmemek daha mantıklı.ha ben böyle birşey yazar mıyım?asla yazmam ama yazana da neden yazıyorsun demem.

kimisi erkeksilerden hoşlanır, kimisi kadınsılardan,kimisi parlak oğlanlardan,kimisi ayılardan.sen kilolusun,ben parlak oğlanlardan hoşlanıyorum ya da beni görmeden,tanımadan ben olgunlardan hoşlanıyorum bye deyip beni beğenmeyene ben nasıl bol şans diyebiliyorsam benim de ben feminenlerden hoşlanmıyorum kusura bakma deme hakkım var diye düşünüyorum.ama kesinlikle üsluba dikkat edilmesi gereken bir mevzu orası ayrı.
'' feminenler yazmasın doğrudan girsin '' anlamına da gelebilir. söz sahibi kişinin bastırdığı duyguları babında mesela.

edüt: hohoyt birisi eksilemiş. gocunmak ne değişik bir şey.
bana gayet normal gelen durumdur. şişmanlar yazmasın , parlaklar yazsın ya da maskulenler yazsın kadar normaldir hatta.
(bkz: erkeksileri bekliyorum ) türk gay?lerinin ne kadar gerizekalı olduğunu hatırlatan cümle. (bkz: full aktifim erkeğim ) erkeksi ne hala onu anlayamadım.erkek gibi görünen kadın arıyor heralde.çünkü erkek değil , erkeksi arıyor.