fenerbahçe nin galatasaray ı her branşta acımasızca yeniyor olması

yıllardır aralarında yaptıkları musabakalardan çıkarılacak sonuçtur. son örneği az önce biten fenerbahçe galatasaray arasındaki bayan basketbol maçında görülmüştür. fenerbahçe yine şampiyon olmuştur.
ne zamandır erkek basket ligi branştan sayılmaz oldu da böyle bir kanıya varıldı. ilginç.
fenerbahçenin sadece kendi kazanabildiği* branşları saydığı su gibi berrak olan önermedir.
maalesef basketbol, voleybol derken bugün de futbolda tekrarlanmış ve başlığın perçinlenmesini sağlamıştır. fenerbahçe galatasarayın kabusudur.
3 sonuçlu müsabakalarda tahminsel arzuları olan, şampiyon olamayınca ''ahh o appiahın topu girseydi'' diye varsayımsal yaklaşan, her kaybettiği müsabakada hakemin çirkefliği ya da rakip takımın balından söz eden, ''biz galatasarayı yenelim gerisi önemli değil'' mantalitesini benimsemiş, tüm bu konuşmalara rağmen müzesinde ele avuca sığar, gözle görünür kupası bulunmayan, sadece kazanabildiği müsabakaların sonunda vızıltısını duyabildiğiniz, bugüne kadar kazanabilmiş olduğu başarıları şaibeli olan takım taraftarlarının ortak düşüncesidir. tek taraflı bir önerme olduğu gibi yanlıştır.

(bkz: acı ama gerçek)
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
(bkz: hayallerle yaşıyor bazı ibneler)
son 1 ayda yapılan müsabakalarda fenerbahçe'nin 10 maçın 8'ini kazandığını da göz önünde bulundurursak doğru olan önermedir. açıp bakalım futbol, erkek basketbol, bayan basketbol, erkek voleybol, bayan voleybol, masa tenisi hede hüdü tarihine. fenerbahçe'nin ezici bir üstünlüğü vardır. erkek basketbol liginden özellikle bahsedecek olursak yendikleri zaman biz fenerbahçe'yi yendik, yenildikleri zaman ülker'e yenildik herşeyi açıklamaktadır. evet basketbol erkekler şubesi bu sene kötüdür fenerbahçemizin. bu gece de gördük fenerbahçe oynamasa dahi galatasaray'a üstünlük kuruyor. bunun en büyük nedeni galatasaray camiasının fenerbahçe fobisidir.

ama su topunda bizden iyisiniz allah için..

(bkz: biz sizi 7 0 yendik)
(bkz: ama bizim uefa kupamız var)
(bkz: biz 3d koreografi yapabiliyoruz)

bıdı da bıdı..
genç bukalemunları rahatsız etmiş önermedir.
(bkz: genç bukalemunlar rahatsız)
(bkz: ağlama melis)
tamam lan ;
(bkz: hepimiz kardeşiz)
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/522095_10150795701618534_657028533_9793225_1201125940_n.jpg
öyle demeyin sutopunda galatasaray daha üstün.
açıkçası ben ile futbol arasındaki ilişki, flash tv ile belgesel izleyen seyirci arasındaki ilişkiden daha güçlü değil. ancak buna rağmen dünki maçın sonucu beni fatmagül yerine tecavüze uğramış kadar sevindirdi ve eğlendirdi. fenerbahçeli teröris- pardon yani taraftarlarına karşı günden güne içimde büyüyen antipatimin bu derece büyüdüğünü fark etmiş olmak beni de endişelendirdi. * her ne kadar fenerli taraftarlar daha yakışıklı olsalar da işten eve dönerken fenerbahçenin kazanamaması için metrobüste ettiğim duaların işe yaradığına inanıyorum. çünkü ne sevinmesini ne de üzülmesini öğrenemediler bir türlü. ama üzüntüleri sağanak yağmursa sevinçleri de tsunami hatta meteor yağmuru falan oluyor. o yüzden, cok iyi de oldu cok güzel iyi oldu taaammi? simdi meselam türban olayini cok garistirdilar! ha, aralarinda bi fark kaldi, o farknan cok güzel oldu.

bu başlığı da fenerlilerin acısına bir tuz hatta bir kezzap falan olsun diye hortlattığımı ayrıca bilmelerini isterim.
fenerbahçe'nin galatasaray'dan daha başarılı olduğu anlamına gelmeyen başlıktır.
nadirende olsa yenmeyip berabere kalmaktadır.