gaga bulut

çektiği salakça videolar için verilen 17 yıl çok fazla.
istismar ettiği 18 yaş altındaki her çocuk için 8'er yıl, bunu medyada paylaştığı için 1 yıl olmak üzere 17 yıla mahkum edilmiş. bir üst mahkemenin cezayı onadığı gün başlayacak.

ayrıca videoyu çeken kişiye de her bir çocuktan 4 yıl olmak üzere toplamda 8 yıl hapis cezası verilmiş.
insanları arayarak ifşa ediyordu internette canlı yayın yaparak birçok evli veya bekar insanın kişisel bilgilerini canlı yayında paylaşıyordu. bir yerde durmalıydı ama böyle olmamalıydı
resmi olarak bir açıklama olmasa da hapishane'de öldürüldüğü hakkında söylentiler var.
umarım hapishanede sabununu yere düşürmez. çağlar bundan daha sempatik ya.
tahliye edilmiş.
link: https://odatv4.com/gaga-bulut-tahliye-ed...
eşcinsel milliyetçisi bir insan olarak salınmasına sevindim. çocuklara tecavüz edenlerin serbest dolaştığı bir ülkede gaga bulut'u çocuk istismarından cezaevine atmak iki yüzlülüktü en hafif tabirle. üzülme gagacık zaten biz de karantinadaydık. çok şey kaçırmış sayılmazsın *
tahliye haberine çok ama çokkkkk sevindiğim zat. videoları bana hitap etmese de, tecavüzcüler dışarıdayken bu çocuğun içerde olması beni çok üzüyordu. gerçekten günümü güzelleştiren 2.haberdir.
1.ise (bkz: showbiz) i bulmam.
kral geri döndü.
saçma videolar olsa da güldürüyordu.
insanlar edimlerinde özgürdür. ancak özgürlüğün de bir sınırı olmalıdır. videoları zaman zaman eğlenceli olsa da gerçekten bir şekilde kendini frenlemesi gerekiyordu. bu şekilde mi olmalıydı? asla.
bu çocuğun ne yapmaya çalıştığını anlamış değilim.

hapisten çıktıktan sonra herkes destek verdi, iyi güzel.

sonradan kaç insanla sorun yaşadı, aptal aptal hareketler yaptı. jahrein'e hakaret etti, taha duymaz'a dediği şey, daha reşit olmayan birisine dediği için sıkıntı. sonra da zena olayı oldu. kendisine destek veren kitleyi de karşısına aldı. sosyal medyayı bırakıcam deyip geri dönüyor. ruh sağlının iyi olduğunu düşünmüyorum, öyle gözüküyor.
tezat bir kişilik. nasıl bir insan hem homoseksüel hem de bu kadar homofobik olabilir sorusuna ithafen aramızda bulunuyor. çok klişe olacak belki ama lgbtq+ kimliğine inanılmaz zararı dokunduğunu düşünüyorum bu tarz insanların. kimsenin kimseye etik sahibi veya ahlaklı olma borcu yok ama yönelimi yüzünden her türlü ayrımcılığa, şiddete maruz kalanların olduğu bir ülkede bu tarz herkesin gözü önünde olan bireylerin yönelimi dışında yediği haltlar durumu daha da körüklüyor sanki.
daha önce sadece adını duymuştum, bir de tutuklandığını. bu gün başlığını görünce bi bakayım kimmiş diye son videosunu açtım. öyle bakıp çıkacaktım, zaten sözlükten bir sürü ön yargı topladım, gay olduğunu inkar edip homofobik olduğunu iddia ediyormuş falan. ama video sardı, tarım saatlik videoyu sonuna kadar izledim. ali şan'a sallamadıyla yıktı tüm ön yargıları mı hatta sempati bile duymaya başladım diyebilirim.

yani belli doğal görünmeye çalışıyor, tost yerken ağzının kenarı hep ketçap oluyor, ayranı içerkenki çıkardığı ses, açık seçik konuşmalar falan ama bana nedense itici gelmedi. bir de bizim yaşantımızı çok iyi yansıtıyor tüm çıplaklığıyla. iyi, kötü yansıtması umrumda değil. gerçek yüzümüz bu çünkü. bizi tanıyan böyle tanımalı, kabullenen böyle kabullenmeli. gidip de efendi görünmeye çalışmanın lüzumu yok. hele ki video sırasında arayan adamın benzerinden binlerce kişi olduğunun bilinmesi olmazsa olmazdı zaten. adamla arasında geçen diyalog şöyle;

ortam için kullandığı telefon çalıyor, hoparlöre alıp açıyor

- merhaba
+merhaba
- amacacım gay misin gibisinden bir soru soruyor. karşı taraf tabii ki de diyor.
- a mısın p misin peki?
+harf takıntım yok.
-evli misin? (diye soruyor evet bir çocuğum var diyor.)
- çocuğun büyüyüp tiktok çekse gay olsa ne yaparsın?
+onu reddederim.
- neden?
+çünkü erkek adam yapmaz gibisinden bir şeyler diyor.
-neden amca sen hem siktirip hem sikiyorsun çocuk yapınca niye olmasın
+.....
-bi tane fantezini anlatır mısın?
+eşimin tangasını giymek.


bu amca da bizim ahlaklı olanımız işte. toplum içinde bunlar ibne, oğlan deyip eve çağırdığı aktifine karısının tangasını giyenlerden. bunu sabaha kadar anlatsan inanmazlar. buna canlı canlı şahit olmaları güzel bir şey.
  • /
  • 2