gaga bulut

izinde olduğum bir gün sabah erken vakitte yeni aldığım postalları deneme bahenesiyle dışarı çıktım.sahilde biraz tur attıktan sonra geri dönüyordum ve şans eseri bisiklet sürerken karşıma çıktı.arkasından bağırıp durdurdum ve bir özçekim yaptık.hala daha o anı düşünürken gülümsüyorum.çevremdekilere sürekli o fotoğrafı gösterip övünürüm.
buda böyle bir anım
bahsi geçen fotoğraf;
 spoiler!
eşcinsel olmadığını her şeyin rol ve kandırmaca oluğunu açıkladı. yersen.

sırf escinsellikten prim kastigi için şahsen sevmem kendisini. ayrıca onlardan prim kastigini kendisi de itiraf videosunda söylemekte.
son videosunda eşcinsel olduğunu söyleyen homofobik gay (bkz:karar verememek)
adam doğuştan trol , videoları ciddi mizah ve eleştiri içerdiği gibi bir o kadar da ahlaksızlık içeriyor o ayrı. komik biri olduğunu düşünüyorum ben, videolarını izlerken gülüyorum. ama cidden gülüp geçiyorum sadece. çünkü aşırı tutarsız açıklamaları var. bir videoda karsta yasıyorum diyor diğerinde izmir de diğerinde aydın da, birinde annem kaçtı diyor diğerinde babamla diyor, artık sadece düzgün video çekicem diyor bi sonraki videoda evli erkekleri telefonda nasıl keklediğini anlatıyor. anlayacağınız komik, mizahşör lakin ağır hasta :)
az önce rastladığım bir videosu...hadi mizahın arkasına sığınarak sen eşcinselliği,kürtlüğü falanı filanı eleştiriyosun da bu yaptığın nedir?yani bunun önüne geçilmesi gerektiğini düşünüyorum bu sağlıklı bir zihniyet değildir,gerçekten günümüzde insanlar ne ile popüler ve ünlü olabileceğini şaşırmış durumda.en çok da yorumlara çok sinir oldum.millet resmen harikasın,çok komiksin diyip duruyor ne kadar acı hale geldik bu kadar ben anlayamıyorum.hatta biri oradan demiş ki ''hornet açıp insanları keklemek istiyorum ama videoyu kapatınca vazgeçiyorum''.ya tamam gizli olduğumdan ya da hornet'in harika bir uygulama olduğunu savunduğumdan değil ama bari bizim özelimizi ifşa etme.gerçekten bu kadar yüzsüzce insanların başka insanların özelleriyle oynama gibi bir hakkı olduğunu düşünmüyorum.ve bu sözlüktekilerin de düşüncelerini çok merak ediyorum.

eşcinsel olmadığını söylüyor fakat bana göre kesinlikle gay. nasıl ibne oldum diye başlayan videosunu her gördüğümde ölmesini diliyorum.
eşcinselliğin para getirdiğini bilmektedir, bunu da çıkarı için kullanmaktadır. e ne diyelim, bizden yüz yıl önce tevfik fikret ne güzel söylemiş;

yiyin efendiler yiyin, bu han-ı iştiha sizin / doyunca, tıksırınca, çatlayıncaya kadar yiyin!
dünyaya kimsenin istediği biri olmak için gelmediğini söyleyen, ağır yalnızlık çektiğini düşündüğüm ruh hastası bir arkadaş. eğlenceli mi, evet. eşini aldatan erkekleri işletmesi doğru mu, hayır. önüne gelene küfretmesi doğru mu, hayır. ama onun doğru olmak gibi bir amacı yok zaten. istanbul sokaklarında gece yarısı sizi taciz eden travesti neyse gaga da odur.

diğer ikiyüzlü yuutubırlardan farklı, "iyi olma" kaygısı içinde olmaması. birgün duyar kastığı bir şeyi ertesi gün yerden yere vurabiliyor, yalan atıyor ve eğleniyor. saf, temiz bir trol. ikonik bir anti kahraman.

götü açık kot pantolonuna da bayılıyorum gaga'cım.
yukarıda 15 dakikalık videosu bulunan sadece 2 dakikasına dayanabildiğim yani yağğğniğğğ yaniğğğğ ve serçe parmak tırnağını uzattığı aklımda kalan bana göre son derece gereksiz kişilik...
hornetteki evli gay erkekleri islettigi instagram canli yayinlariyla aksamlarimi senlendiriyor severek izliyoruz :3
internette pirim yapmak için herşeyi yapan ama bunu da dürüstçe ifade eden yeni fenomenlerden biridir.
eskiden komik bulduğum ama prim kasmak için bunları yaptığını söylediği günden beri bize zarar verdiğini düşündüğüm youtuber. biz lgbti bireylerin yaşadığı hayatlar onun izlenme alabilmesi için malzeme olamaz. eğer bunu kullanacaksa gerçekten varoş ve basit bir insandan fazlası olamaz. ister eşcinsel isterse homofobik olsun o talihsiz açıklamayı yaptığı günden beri kendisini izlemiyorum. bence trollük bu değil.
ne anlattığını anladıysam arap olayım.
eşcinsellere olan nefreti körükleyen şahıs. çektiği bir video sebebiyle tutuklanmış. tutuklanma kararını sorgulayamam ama iki tane reşit olup olmadığı belli olmayan erkeği para karşılığı sokak ortasında öpüştürüp videoya kaydetmek eşcinsel bireylerin yararına olmayacaktır. bizim mücadelemizi kirletiyor bunlar. toplumda bizi ahlaksız gösterip, linç edilmemize ve dışlanmamıza sebep olan gaga bulut ve türevlerine yazıklar olsun diyorum. sayenizde eşcinsellik demek ahlaksızlık demek oldu. üstelik bunu iki tane reşit olmayan erkek çocuğuna nasıl yaptırabiliyorsun? zaten homofobik tipler eşcinselleri pedofil olarak yaftalamaya meraklı. şayet ki haklarımızda kısıtlamalar meydana geliyorsa bunun gibi ucubeler yüzündendir. ben merak ediyorum ne zaman eşcinseller sokak ortasında öpüşmeyi, soyunmayı, abartılı hareketler yapmayı, bazı şeyleri milletin gözüne sokup gösteri yapmayı bırakıp anayasaya cinsel yönelime saygı kavramını sokmak için uğraşacak? acaba bu tiplerin hangisi bunun bilincinde? acaba biz nasıl kurtuluruz, ahlaksızlık ve taşkınlık yapıp nefreti üzerimize çekerek mi, anayasal haklarımız için mücadele ederek mi?

alın işte homofobiklere gün doğmuş. bu tarz pervasız hareketler bizi yüceltmez.
https://twitter.com/SosyalBedevi27/statu...
talihsiz,dejenere bir kimlik kargaşası.
valla ilk defa şuan bu sayfada tanıdım kendisini keşke hiç tanımasaydım. gaga bulut deyince restoran, bar falan zannettim.
  • /
  • 2