gaga bulut

izinde olduğum bir gün sabah erken vakitte yeni aldığım postalları deneme bahenesiyle dışarı çıktım.sahilde biraz tur attıktan sonra geri dönüyordum ve şans eseri bisiklet sürerken karşıma çıktı.arkasından bağırıp durdurdum ve bir özçekim yaptık.hala daha o anı düşünürken gülümsüyorum.çevremdekilere sürekli o fotoğrafı gösterip övünürüm.
buda böyle bir anım
bahsi geçen fotoğraf;
 spoiler!
eşcinsel olmadığını her şeyin rol ve kandırmaca oluğunu açıkladı. yersen.

kendisi eşcinsel. hayatında çok kötü şeyler yaşamış, çocukluğundan itibaren seks işçiliği yaparak parasını kazanmış biri. kendisiyle alay eden saygısız ergen kitlesini memnun etmek için "eşcinsel değilim, homofobiğim" demiş. kitlesi onu eşcinsel olduğu için, alay etmek için izliyor oysaki. keşke gerçek destekçileri olabilecek lgbtileri bu şekilde karşısına almasaydı.

sonunu pek iyi görmüyorum.

bi de erkeklerle ilişkim olmadı demiş. insanların zekasıyla alay ediyo. sen "erkekleri tatmin ederdim, paralarını alırdım" demedin mi? manyak yaa
sırf escinsellikten prim kastigi için şahsen sevmem kendisini. ayrıca onlardan prim kastigini kendisi de itiraf videosunda söylemekte.
son videosunda eşcinsel olduğunu söyleyen homofobik gay (bkz:karar verememek)
adam doğuştan trol , videoları ciddi mizah ve eleştiri içerdiği gibi bir o kadar da ahlaksızlık içeriyor o ayrı. komik biri olduğunu düşünüyorum ben, videolarını izlerken gülüyorum. ama cidden gülüp geçiyorum sadece. çünkü aşırı tutarsız açıklamaları var. bir videoda karsta yasıyorum diyor diğerinde izmir de diğerinde aydın da, birinde annem kaçtı diyor diğerinde babamla diyor, artık sadece düzgün video çekicem diyor bi sonraki videoda evli erkekleri telefonda nasıl keklediğini anlatıyor. anlayacağınız komik, mizahşör lakin ağır hasta :)