gay bar'da baş köşeye çöreklenmiş homofobik gay müşteri

eşcinsellere hizmet veren gece kulübü, bar ve benzeri eğlence yerlerinde çoğunlukla rezerve yer tutan ve dikkatleri hemen üzerine çeken homofobik homoseksüel müşteri.

bakışlarındaki kibir, hatta içkiyi tutuşu ve arada müziğin ritmine uyum sağlamak için verdiği dans tepkilerindeki ötekileştirme çabası ile mekanın genel atmosferinden hemen ayrılır. homofobik elit gay'ın yakın akrabasıdır.
ilk defa tekyöne gittigimde ben de öyleydim. gerci reserve yerim felan yoktu * . oyle kosede ayakta dikilmis kuuull kuuulll takiliyordum. simdi ilk entr'i okurken kendimden sogudum. acaba ilk defa girenler icin de gecerli mi bu durum? degildir insalah yagh. cunku ben homofobik degilim, sadece bear seven rakiplerimden nefret ediyorum o kadar.
gercekten bir ortamda oyle farkli takilmak cok yanlis. elit gay, iyghh dedirtmemek gerek kendimize. ikinci defa tekyone girersem bu sefer bu hatayi yapmam.
homofobiksen ne işin var orda. hemde baş köşede ne işin var. böyle mallara feci dayak atasım var.
kaplanın avını beklediği gibi ağzından salyalar akarak bekleyen, gay olmayan normalde saygı duymayan ama sadece cinselliğini tatmin için gelen, aslında içeri alınmaması gereken müşteri tipi...
bitanesine kafa iyiyken salca olmustum bana rentim birader dedi.
bende ona ictiginden istiyorum bu tiple rent mi olunur amk benden cirkinsin demisdim.gece boyunca bir daha gormedim.
ben gay degilimcidir, erkek s*kenler* gaymi olurcudur, sadece aktifimcidir der beni de en ayrımcısı, en ötekileştireni yaptıran da bir başlıkmış megersem.