gay yaşamında ev iş spor denklemi

günümüz gay life'ının, ölçülü uygulandığında; sevindiriklikten göz yaşartan gözde denklemi.

zamanla bozulma ve aşınım sonucu tortulaşmaya uğramış; sporu abartan kısım gym ve fitnes manyağı geylerin; ev kısmını abartanlar gece hayatından nefret eden evcil ehli tiplerin, iş kısmını yanlış algılayanlar ise ofiste sabahlayan bir kavmin doğmasına yol açmıştır.

dengeli şekilde bu üçlemeyi uygulayan bir eşcinsel; "yeme de yanında mışılda" minvalindedir.
naparsan yap bir yerde batiyor. gunun 24 saati herseye yetmiyor. evet spora gitmeyi seviyoruz spordan sonraki o hissiyat gununu bosa harcamadigini hissetiriyor insana. evde vakit gecirmeyi de seviyorum sahsen ama isten vakit kalmiyorki. sonra bunun bi de arkadas, cevre ve sevgili ayagi var onlar da isin icine girince kara delik iyice buyuyo.
denklemsiz hayatlar her zaman daha makuldür, yazılımı yüklenmiş makine değiliz ya hu... bugün spora gidesin vardır daha sonra daha miskin yaşamak istediğin bir evreye geçersin daha sonrada sosyal patlama yaşar arkadaşlarla eğlenirsin ya da harmanlar spontene yaşarsın dozunda olan her aktivitenin serpiştirildiği hayatlar daha güzeldir. kıl olurum hadi şunu yapalım dediğimde karşımdakinin "ay bugün spor günüm" "ay bugün perdeleri yıkadım onları asıcam" gelemem böyle triplere sıkı sıkıya halatla bağlanmış insanlardansa ölçülü ama deli dolu kontrolü kendinde olan insanları severim iş hayatın bir düzen ailen bir düzen bu düzenler üzerine birde sen kendine programlar denklemler kurarsan kendini masandaki bilgisayardan ayıracağın ne kalır geriye
(bkz: kahrolsun denklemler,yaşasın tam bağımsız gayler)