gece son derece ilgili olan kolinin sabah günaydın bile dememesi

geçenlerde kolilediğim laçonun zatıma yaptığı hareket. tek postadan sonra dönüp uyuması mı dersiniz, sabahında bir günaydın bile dememesi mi. yapmayınız efendim. ayıptır.
kolilemek? laço? biri kısa bi özet geçebilir mi :d
gay life'ta gayet doğal olan döngü.
gecenin bir yarısı saçma sapan mazeretlerle evden kovulmadığınıza sevinin.daha fazlasını koliden değil sevgiliden bekleyin.
hep yaşadığım, genel olarak iğrenç bir durum
öküzlük mertebesinin tartışılmaz tescili.
kolilerinden günaydın mesajı bekleyen yazarları gösteren başlık. kahvaltı da ister misiniz*?

edit: ağla.
işte bunu yaşamamak için kolileşmiyorum. sex yapıyorum veya sevişiyorum o da yalnızca değeceğine inandığım insanlarla. ya kendinize paket muamelesi yapılmasını nasıl hazmediyorsunuz arkadaşlar? tamam lubunca güzel bi şey belki ben de kimse anlamasın diye kullanıyorum ama koli muhabbeti yapıyorsak bu tür olaylara takılmamamız gerekiyor bence. sonuçta kolinin lubunca anlamı dışında gerçek anlamı da var ve bu ikisi birbirinden biz ne kadar koparmaya çalışsak ta kopamaz. eyyorlamam bu kadardı.
ilgi nedeni seksi yapıldı bitti sonrasında profesyonel yaşama dönüldü, ilk libido yükselmesinde muhtemelen tekrar hatırlanacak ve selamlar hal hatır sormalar ardı ardına gelecek. sabrediniz.. adı da koliyse çok önemli değildir zaten.