güven kıraç

ergenlik çağımda yani kendimi ilk tanıma dönemlerinde aşık olduğum ilk ünlü şahıs. az girmedi rüyalarıma. yine de tv de falan görünce hemen kilitleniyorum.
an itibariyle iz tvde bi belgeselde üzerinde " leon the professional " yazılı tshirtle sinema anlatan tatlımsı şey. az daha uzun olsa ahhh ahhhhhh.
anlat istanbul filmindeki efemine hareketleriyle bile gideri olan oyuncu. hareketlerine, tavırlarına, vücuduna vs odaklanmaktan filmin piç olmasına neden olan oyunculardan yalnızca biri.
ilk kanal d de "taksi" adlı programla tanıdığım programın şofürü. sonrasında daha bir güzel oldu, yaşlandıkça daha da sevimli oluyor.
küfürün en çok yakıştığı adamlardan biridir
(bkz: duvara karşı)
zamanında hayallerimi süsleyen, yalan yok osbir malzemem olan, hatta masumiyet filminde içliğiyle göründüğü bir sahnede penisinin kabartısını görmek için pause tuşuna abandığım, her rolün oyuncusu yakışıklı adam, bir kere emmek isterdim.
bu ademin bir garanti bankası reklamı vardı ki, bıyıkları vardı güzel. sonra masumiyet'te devleşen oyunculuğu ile gönlümde taht kurdu. sevimli adam. iyi oyuncu.
sınav filminin 01.04.38'deki ereksiyonu dikkatimi çeken oyuncu. film ancak bu kadar gerçekçi olur. beyni yok fikri var dedikleri bu olsa gerek.

evimiz olacak mı adlı bir dizide oynardı, ben onun sonradan gösterimlerine yetişebilen bir kuşaktanım ama çok beğendiğim ve sonradan açıp youtube'dan izlediğim bir dizi idi. seda sayan'ı bile dize getiren kaynanalar , yıllar sonra hatırladım bak. ehehe
anlat istanbul adlı filmde çok ilginç bir eşcinsel karakteri başarıyla canlandırmış başarılı oyuncu.